Facebook Google+ Twitter

ADP Polska w Crown Point

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-02-12 13:45

ADP Polska, wiodąca na polskim rynku firma oferująca profesjonalne usługi w obszarze kadr i płac, podpisała umowę najmu powierzchni biurowej w Crown Point należącym do austriackiego inwestora i dewelopera - IMMOFINANZ Group

Polskie biuro światowego lidera w dostarczaniu rozwiązań outsourcingowych dołączyło do grona najemców biurowca zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie rozwijającej się strefy biznesowej przy Rondzie Daszyńskiego. Firma zajmie około 1450 mkw. powierzchni na dwóch najwyższych kondygnacjach Crown Point. Prestiżu lokalizacji dodaje fakt, że do dyspozycji ADP Polska poza całym szóstym piętrem będzie także powierzchnia na najwyższym siódmym piętrze wraz z tarasem, dostępna wyłącznie dla pracowników biura. W procesie negocjacji najemcy doradzała firma Nuvalu Polska.

Wprowadzając się do Crown Point, ADP Polska dołączyła do prestiżowego grona najemców, w którym znajdują się takie firmy, jak Orlen Upstream i GreECo JLT. Wyłącznym agentem biurowców Crown Point i sąsiedniego Crown Tower jest Nuvalu Polska, wiodąca firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, również mająca siedzibę w Crown Point.

Położone pomiędzy ulicami Prostą i Hrubieszowską budynki są lokalizacją z ogromnym potencjałem strategicznym. Dzięki dynamicznie rozwijającej się infrastrukturze i komunikacji bliska Wola wyrasta na biznesowe centrum stolicy. Uwzględniając plany zagospodarowania terenu w najbliższym czasie, lokalizacja w spektakularnym tempie ewoluuje w prestiżową dzielnicę mieszkaniowo-biurową.
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.