Facebook Google+ Twitter

Adrian Zieliński zostanie celebrytą?

Polska nie byłaby Polską, gdyby czyjemuś sukcesowi nie towarzyszyły negatywne wydarzenia i emocje. Również i tym razem tradycji stało się zadość.

Medal jest jak najbardziej zasłużony i godny podziwu. Adrian Zieliński ciężką pracą go sobie wypracował i chwała mu za to. Mimo wszystko coś tutaj nie gra, zdecydowanie jednak nie od sportowej strony.

Jak to się mówi, ryba zaczyna się psuć od głowy i wydaje się, że tak jest również i w tym przypadku. I jak to z rybą bywa – brzydko pachnie. Zalatuje mianowicie kiepską PR-owską strategią. A być może właśnie dobrą, skoro cały naród dał się wciągnąć w tę grę...

A co, jeśli Polski Związek Podnoszenia Ciężarów oskarżył swojego członka o niesubordynację po to, aby mu dopomóc w karierze? A co jeśli wydumane zarzuty są produktem marketingowym?

Fakt, że PZPC ma pretensje do swojego zawodnika o wzięcie udziału w obozie treningowym jest niedorzeczny. Tym bardziej, że dzięki temu treningowi
zawodnik zdobył złoty medal olimpijski. Cały naród skrzyknął się przeciwko temu Związkowi, cały naród oburzony. Być może fakt wygranej na olimpiadzie pozostałby przez niektórych niezauważony, a nazwisko Zielińskiego nie byłoby tak znane i żywo komentowane. Teraz jednak chyba trudno znaleźć Polaka, który o tym fakcie nie jest poinformowany.

Do całej tragedii dochodzi jeszcze kwestia domniemanej zmiany obywatelstwa przez naszego (jeszcze) sztangistę. Powoduje to oczywiście skrajne emocje i oburzenie, bo któż by chciał, żeby Niemiec nam sztangistów germanił. Czekamy więc na następny krok siłowego PR-u, bo zaczyna się robić ciekawie.

W konsekwencji Adrian Zieliński będzie zapraszany do wszystkich programów telewizyjnych, aby tłumaczyć zawiłości afery gruzińskiej oraz zapewniać Polaków o swojej wierności i dementować pogłoski o startowaniu w zawodach pod flagą inną niż biało-czerwona.

Zwieńczeniem medialnych sukcesów sztangisty będzie tytuł Najpiękniejszego Polaka w plebiscycie magazynu Viva.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Sprinter
  • Sprinter
  • 13.08.2012 05:20

Żuł gume na ceremonii w ohydny sposób a więc jest zwykłym burakiem, niestety.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kibic
  • kibic
  • 09.08.2012 23:51

żałosne zachowanie po powrocie do Mroczy: cały czas nonszalancko żuł gumę, chyba robił nam wielką łaskę, że w ogóle się pojawił; całowity brak wychowania, wiocha i słoma z butów; chyba już mu sodówa uderzyła do głowy, żal...

Komentarz został ukrytyrozwiń
jrek wał
  • jrek wał
  • 09.08.2012 21:22

Spiskowa teoria dziejów. Co za absurdy się wypisuje. Pseudointelektualiści.

Komentarz został ukrytyrozwiń
aki złotowska
  • aki złotowska
  • 09.08.2012 21:18

Bez sensu ten artykuł. Jakaś paranoja autora. Durne teorie. To jest młody chłopak, któremu kładzie się kłody pod nogi zamiast pomagać. Po zdobyciu medalu chciał się trochę pożalić, trochę pochwalić. Durne jest przedstawienie sprawy tak pokrętnie. Az się nie chce wierzyć, że można to aż tak przerobić na niekorzyść chłopaka. W jaki niby sposób związek mialby mu w ten sposób pomóc w karierze, sztangi za niego nie podniosl. Wkurza mnie taka glupota.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jurek Malicki
  • Jurek Malicki
  • 08.08.2012 08:43

Ta czy siak - gdyby nie głupki (działacze), z poprzedniego systemu i obecni durni politycy którzy ten obłąkany system wspierają, nie było by zadymy.

Leśne dziadki z poprzedniego systemu nie mogli zdzierżyć że pokazał im wała - dlatego się wściekli na Adriana, który władował w przygotowania w Gruzji 50 tyś. własnych pieniędzy.

Pojechał wygrał ,a działacze nie mogą mu tego wybaczyć , bo nie mogą przypisać sobie sukcesu sportowego. Dlatego szlag ich trafił. Przecież to ordynarna próba zemsty!!

A jeżeli chodzi o "Celebrowanie" tego sukcesu w mediach ! Jeśli Adrian stanie się celebrytą ,to z wielkiego mistrza szybko stanie się przeciętnym sztangistą. Adrian na pewno zdaje sobie z tego sprawę .Uważam że nie rozmieni sukcesu na drobne. Adrian to mądry i rozsądny facet .Po jego pierwszych komentarzach w TV, widać że woda sodowa, w jego głowie nie zaszumi!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.