Facebook Google+ Twitter

Adwokat Polańskiego: przedstawiliśmy nową propozycję kaucji

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-11-02 22:30

Czy przekonała ona szwajcarski sąd na razie nie wiadomo. Jak podaje gazeta.pl, adwokat Polańskiego, Herve Temime, zapewnił, że nowa oferta daje gwarancje, iż reżyser po zwolnieniu nie ucieknie ze Szwajcarii.

 / Fot. Francessa RuggieriDom reżysera, proponowany poprzednio przez niego jako zabezpieczenie nie przekonał sądu. Temime zapowiedział więc, że wkrótce zostanie przedstawiona nowa oferta. Jej szczegółów jednak nie podano.

Przypomnijmy, że Polański trafił do więzienia 26 września na podstawie zarzutów z 1977 roku, dotyczących uwiedzenia nieletniej. USA przedłożyły Szwajcarii wniosek ekstradycję reżysera, rozpatrywany obecnie przez szwajcarski sąd federalny.

Źródło: gazeta.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 03.11.2009 09:07

dziwnie zredagowana wiadomość: na podstawie zarzutów "dotyczących uwiedzenia nieletniej". To nie jest uwiedzenie, ten pan jest ścigany za relacje seksualne z nieletnią wtedy, 13 letnią dziewczynką. O przyszłości pana Polańskiego zadecyduje niezależny sąd amerykański. Jak pisze Pani Barbara stanie to się w grudniu. Przypuszczalnie, według prawników szwajcarskich Polański może zostać skazany na dwa lata więzienia. Naturalnie pobyt w "luksusowym" więzieniu szwajcarskim będzie w to wliczony.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Saąd kalifornijski wyznaczył rozprawę na 10 grudnia. Adwokaci Polańskiego będę wypowiadać sie za niego.
Ostatnia rozprawa na jeo wnisek została zakończona fiaskiem, gdyż P. nie stawił się w kalifornijskim sądzie osobiście , jak żądał sędzia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj Roman, Roman co z ciebie wyrosło...;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.