Facebook Google+ Twitter

"Afera hazardowa psuje wizerunek Totalizatora Sportowego"

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-03-05 13:58

Prezes Totalizatora Sportowego uważa, że afera hazardowa wpływa negatywnie na wizerunek spółki. Prezes Sławomir Dudziński dodał, że trwają analizy, czy cała sytuacja będzie miała wpływ na sprzedaż zakładów Totalizatora.

Wyraził przy tym obawę, że wymienianie nazwy spółki w kontekście afery może zniechęcić amatorów Lotto. Dudziński ma być 24 marca przesłuchany przed komisją śledczą, wyjaśniającą aferę hazardową.
Prezes podkreślił, że dotychczasowe wyniki spółki są bardzo dobre. W ubiegłym roku Totalizator Sportowy miał 231 milionów zysku - to o 8 procent więcej, niż zakładał plan finansowy.

Sławomir Dudziński powiedział, że nowa ustawa ograniczająca hazard nie ma bezpośredniego wpływu na działalność Totalizatora. Jego zdaniem, dopiero w najbliższych miesiącach okaże się, czy ograniczenia dotyczące automatów o niskich wygranych i hazardu w internecie będą miały wpływ na większe zainteresowanie graczy zakładami Lotto.

Nowa ustawa hazardowa zakłada między innymi delegalizację gier na automatach poza kasynami, zakaz wideoloterii oraz walkę z hazardem nieletnich i zdecydowanie wyższe podatki dla branży hazardowej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.