Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2546 miejsce

Afera rozporkowa wstrząsa sennym Tarnowem

Tego tu jeszcze nie przeżywali. Było już aresztowanie byłego senatora za pranie brudnych pieniędzy, później jego syna, a następnie brata - przewodniczącego Sejmiku Wojewódzkiego(!), ale nie afera rozporkowa....

Mimo że Tarnów uchodzi za konserwatywne miasteczko galicyjskie, w lokalnym tygodniku można znaleźć aż 30 ogłoszeń, zachęcających do korzystania z usług "opalonej, seksownej", "blondynki z biustem 5", "studentki, wielbicielki miłości francuskiej" etc. Przy jednej z głównych ulic miasta funkcjonuje "dyskoteka", nad którą jeszcze efektywniej działają "pokoje gościnne" z panienkami - podobno głównie zza wschodniej granicy.

Przykład ogłoszeń agencji towarzyskich w jednym z tarnowskich tygodników / Fot. Marek CiesielczykGdy się okazało, że policja tarnowska aresztowała kilka dni temu 3 stręczycieli, najpierw nie wzbudziło to większego zainteresowania. Gdy jednak wyszło na jaw, że w jej ręce wpadły taśmy z nagraniami igraszek seksualnych jednego z tarnowskich księży, znanego lekarza oraz prominentnych przedsiębiorców lokalnych, aresztowanie przerodziło się w potężną seksaferę.

Jako że Tarnów jeszcze niedawno był stolicą polskiego żużla (Unia Tarnów to dwukrotny mistrz Polski), miasto zelektryzowała policyjna informacja, że jednym z zatrzymanych stręczycieli jest syn znanego trenera żużlowego. Ponieważ ujawnione zostało, że chodzi o Mirosława W., tarnowianie zaczęli spekulować, czy chodzi tu o tego trenera, którego drugi syn jest nie tylko żużlowcem, ale i... miejskim radnym? I tak seksafera przerodziła się w aferę prawie "religijno-medyczno-biznesowo-polityczną".

Skąd jednak policja wiedziała, że klientami prostytutek, którymi opiekowała się aresztowana trójka tarnowian, był ksiądz, lekarz czy miejscowi biznesmeni? Otóż syn wspomnianego trenera żużlowego i równocześnie brat radnego miejskiego oraz syn miejscowego właściciela stacji benzynowych oraz ich kolega (w wieku 25 - 30 lat) wpadli na pomysł, by nie tylko świadczyć bogatym tarnowianom w miarę tanie usługi seksualne dziewczyn z podtarnowskich wsi, ale i nagrywać igraszki tych gentlemanów. Dysponując taśmami z nagraniami tych orgii seksualnych, trzej młodzi seksbiznesmeni mogli następnie szantażować zamożnych ludzi - lekarzy czy przedsiębiorców.

Ksiądz mógł się w sposób szczególny obawiać ujawnienia tych nagrań, więc też mógł być znakomitym źródłem dochodów dla szantażystów.

Pomysłowi Dobromirowie z Tarnowa zarabiali nie tylko na klasycznej prostytucji oraz szantażowaniu klientów nagraniami wideo, ale także i na tym, że dziewczyny, które zmuszali do świadczenia usług seksualnych pochodziły z podtarnowskich, biednych wsi. Otrzymywały tylko 50 złotych za godzinę, spędzoną z klientem, drugie 50 złotych było zyskiem stręczycieli.

Cały Tarnów zastanawia się teraz nie tyle nad aspektem kryminalnym tej sprawy, lecz - powiedzmy - towarzyskim. W seksaferę zamieszany jest bowiem miejscowy (powiatowy, sic!) establishment - lekarz, ksiądz, biznesmen, brat radnego(?). I tak to senne miasteczko galicyjskie ma swoją aferę rozporkową. Mało kto pyta, jak to możliwe, że dziewczyny z ultrakonserwatywnych, podtarnowskich wsi dały się wplątać w tego typu seksbiznes.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Mikołaj z Perły
  • Mikołaj z Perły
  • 28.11.2010 19:01

Chciałem tylko dodać że .gadał dziad do obrazu a on do niego ani razu!!Przepraszam akurat milionerzy!!Pozdrawiam plus dla policji!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ksiądz niezupełnie płacił ze swojego konta.
Z tacy pewnie dziesięcina szła na "biznesmenów".
Ile tacy szantażyści powinni siedzieć?
A za opaloną "5" warto pojechać do tego ładnego miasta...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Znak czasu. Dotarłay komputery, dotarły kamery. Oraz tzw. byznes, czyli sposób na szybki pieniądz bez wysiłku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Masakra. Czegoś takie nigdy bym się nie spodziewał w tym mieście a jednak. Ludzie bez skrupułów, bo jak inaczej nazwać ludzi zmuszających do prostytucji. Plus dla policji za rozbicie tego gangu. Plus za artykuł.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A jednak Tarnów nie jest taki spokojny?? Ja mieszkałam kiedyś w Dębicy więc lubię czytać co się dzieje w okolicach mojego rodzinnego miasta.. Ale ksiądz który zadawał się z prostytutkami albo biznesmen sami są sbie winni tak wielkiego rozgłosu i utraty znacznych funduszy z swojego konta..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.