Facebook Google+ Twitter

Afera taśmowa w PO. Oświadczenie delegata Edwarda Klimki

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2013-10-29 16:04

Na stronie internetowej "Newsweeka" opublikowano oświadczenie delegata, który nagrał rozmowę z Norbertem Wojnarowskim. "Po godzinie od spotkania, zadzwonił do mnie jeden z wiceprezesów KGHM i wyznaczył mi spotkanie na wtorek".

Jak informuje "Newsweek", Edward Klimka to były wiceprezes Wojewódzkiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Legnicy. Obecnie jest bez pracy, zostało mu kilka lat do emerytury. Nie chce kontaktować się z dziennikarzami, bo zamieszanie wokół nagrania go przerosło. Poniżej treść oświadczenia.

Oświadczenie

W związku z publikacjami mojej rozmowy z panem posłem Wojnarowskim, oświadczam:
1. O rozmowę ze mną dzień przed zjazdem poprosił pan poseł Wojnarowski.
2. Fakt udokumentowania mojego spotkania z posłem wynikał z informacji po spotkaniu organizacyjnym delegatów w siedzibie Platformy w Lubinie, o tym, że mogą być sugestie, naciski, przeciągania, dotyczące wyborów szefa przewodniczącego dolnośląskiej PO.
3. Po spotkaniu, że po rocznym braku kontaktu z panem posłem, to spotkanie miało na celu zaproponowanie mi pracy, ale wraz z sugestią odpowiedniego głosowania.
4. Utwierdziło mnie to w przekonaniu, gdyż po godzinie od spotkania z p. posłem, zadzwonił do mnie jeden z Wiceprezesów KGHM i wyznaczył mi spotkanie dwa dni po zjeździe - na wtorek.
5. Uznałem, że nie mogłem ulec takiej presji pomimo mojej sytuacji życiowej, gdyż nie jest to zgodne z moimi zasadami i podzieliłem się tymi informacjami z kolegami z lubińskiej PO.

Klimka Edward
29 października 2013 r.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.