Facebook Google+ Twitter

Afera taśmowa w PO. Otoczenie Tuska lekceważy kupowanie głosów

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2013-10-29 16:50

Posłowie z otoczenia Donalda Tuska lekceważą nagranie, które wyciekło do mediów. Andrzej Biernat stwierdził nawet, że to delegat przyszedł do posła. A obiecywanie pracy w zamian za poparcie konkretnej osoby określił jako "bycie przyjaznym".

 / Fot. PAP/Piotr WittmanWiceminister zdrowia Sławomir Neumann lekceważy udział Jacka Protasiewicza w kupowaniu głosów i załatwianiu pracy dolnośląskim delegatom. A Edward Klimka jest dla niego zwykłym "człowiekiem na sali", który ma niższe standardy moralne.

- I Grzegorz Schetyna i Jacek Protasiewicz mają znacznie wyższe standardy, nie posuwali się do takich rzeczy. Natomiast, no, ludzie na sali są tylko ludźmi - mówi Neumann.

Z kolei Andrzej Biernat twierdzi, że to Klimka sprowokował Wojnarowskiego. - Łatwo sprowokować takie zachowania. Zwłaszcza, że każdy poseł chce być przyjacielski i przyjazny dla swoich kolegów - uważa poseł. - To była taka zwykła prowokacje ze strony tego pana, który przyszedł do posła Wojnarowskiego, ponieważ on od 3 miesięcy jest zatrudniony w KGHM. Nie był zatrudniany ani przez premiera, ani przez Norberta Wojnarowskiego, ani przez Jacka Protasiewicza tylko przez prezesa tej firmy czy tam wiceprezesa, czy dyrektora, który o tym decydował - dodaje.

Sam Jacek Protasiewicz zaprzecza jakoby zlecił Norbertowi Wojnarowskiemu zbieranie głosów poprzez proponowanie pracy. - Ja go o żadną przysługę w tej sprawie nie prosiłem, a już najmniej o to, żeby proponował komukolwiek pracę w zamian za mój głos.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Tak oto w świetle jupiterów dzieje się to po czym ostatni już chyba wyznawcy stracą wiarę w swoich "idoli"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.