Facebook Google+ Twitter

Afganistan. Atak na polski konwój. Siedmiu żołnierzy rannych

Siedmiu polskich żołnierzy zostało rannych w wyniku eksplozji miny pułapki.

 / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:2009-02-16_rozbudowa_fortyfikacyjna_koszar_2_batalionu_ANA_w_dystrykcie_Moqur.jpgDo ataku na konwój doszło w prowincji Ghazni. Ranni żołnierze zostali przetransportowani śmigłowcami do szpitala. Stan dwóch mężczyzn określany jest jako poważny, ale stabilny.

Źródło: TVN24 - Polska i Świat

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

sebastian Owczarz
  • sebastian Owczarz
  • 14.10.2010 17:24

Niestety drodzy ignoranci...Mariusz ma racje ...to Wam brakuje pamieci,etyki,kultury i rozumu...Panie Mariuszu szkoda Panskiego zdrowia...to przeciez "mieso armatnie"......

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pozwolę sobie nie odpowiadać na Państwa komentarze, gdyż 1) wyjaśnienie Państwu rzeczywistej sytuacji politycznej na Ziemi byłoby zbyt obszerne jak na formę komentarza, gdyż w Państwa wypowiedziach widać braki w elementarnej wiedzy na ten temat (powtarzają Państwo jedynie slogany z popularnych mediów); 2) Państwa zarzuty są skierowane głównie ad personam - przeciwko mnie, nie zaś odnośnie treści moich wypowiedzi, więc to nie na temat i nie ma potrzeby się do tego odnosić; 3) istnieje wysokie prawdopodobieństwo (biorąc pod uwagę co działo się dotąd) że mój komentarz zostałby usunięty z W24 jako niepoprawny politycznie, toteż pisałbym go zapewne na darmo (to samo dotyczy napisania i wysłania do W24 artykułu o agresywnej polityce Żydów i USA); 4) po Państwa ortodoksyjnych, fanatycznych i nieuzasadnionych argumentami wypowiedziach wnoszę że gdyby Państwo zaznajomili się z faktami i tak Państwo by je wyparli lub zignorowali.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo panowie. Ale takie poglądy to nic nowego u pana Orłowskiego. Jeżeli pan Orłowski jest rzeczywiście doktorantem to nie widzę miejsca dla jego filozofii w kontaktach ze studentami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Mariusz był też uprzejmy wypowiedzieć się tu link
Trudno oceniać takiego ignoranta.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widzę, że jedna z głów nadmiernie się rozpaliła. Pan Mariusz chyba zbytnio naczytał się naiwnej pacyfistycznej literatury propagandowej a ponadto głosi zaskakujące (i chyba własne ) tezy na temat braku norm etycznych.
Faktem jest, że Pańskie wypowiedzi na temat własnej ojczyzny ( cyt " jeśli się Panu wydaje że w Polsce obowiązują jakieś normy etyczne, to jest Pan fantastą" ) świadczą o braku przyzwoitości, ale akurat u pańskiej osoby, a nie kraju. Od takich klimatów tylko krok, by przystąpił Pan do talibów wspomagając ich w walce przeciwko polskim żołnierzom....Międzynarodowa polityka to bardzo złożona i skomplikowana machina, pełna zakrętów, niedomówień, dziwnych działań. Ale w sojuszach wojskowych należy jasno opowiadać się po jednej lub drugiej stronie. Nie zawsze można tylko brać, ale czasami trzeba tez dawać, wypełniać zobowiązania i ponosić ofiary.
A o tych "partyzantach" proponuję poczytać więcej fachowej literatury, szczególnie w kontekście tego do czego ich ruch dąży na świecie.
Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.08.2010 20:52

Niezwykle trudno sprostać podstawowym nawet wymogom kultury, czytając komentarze Pana Orlowskiego.

Dlatego pozostanę przy tam krótkim komentarzu, pamiętając o regulaminie w24...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Mariuszu, gdybym nie wiem nawet jak chciał, to nie jestem w stanie zrozumieć Pańskiego ............. Proszę pozwolić, zamilknę na chwilę. Dlaczego? A bo proszę Pana, wbrew Panu mam zawsze szacunek dla interlokutora, czego Pan niestety nie posiada. To po pierwsze. Po drugie, wiele wysiłku Pan włożył w to aby po 16 dniach znaleźć odpowiedź - mierną nawiasem pisząc - na mój zarzut. A teraz ad rem.
1. .........jeśli się Panu wydaje że w Polsce obowiązują jakieś normy etyczne, to jest Pan fantastą......tu nawet nie wiem jak Panu odpowiedzieć, bo każda odpowiedź do Pańskiego poziomu mnie zniży a tego chcę uniknąć jak diabeł święconej wody. Jest Pan w tym sformułowaniu żałosny. Proszę samemu znaleźć argumenty na stawianą przeze mnie tezę. Nie ułatwię Panu życia.
2. ......III RP w ciągu kilku lat zaatakowała dwa inne..........itd....... i tutaj nie wiem jak się do tego odnieść. Ma Pan dar wprawiania w zakłopotanie. Bo albo Pan nie wie na czym polega międzynarodowa solidarność i cała, z tym związana, otoczka albo pisze Pan dla pisania i zaistnienia w necie. Odnoszę się na gorąco, proszę nie żądać więc ode mnie szerszej argumentacji. Wymaga to całego wywodu, na co pewnie Pan nie jest - znając Pański stosunek do rzeczywistości - przygotowany.
3............ja piszę o stanie faktycznym, a Pan broni zbrodniarzy ............. i na tym cytacie poprzestańmy, potraktujmy go jako jako Pańskie życiowe credo. Gdzieś tam Pan poczytał Bergsona, Nitzsche, Guyau tylko nic Pan z tego nie zrozumiał.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Gratuluję partyzantom afgańskim kolejnego udanego ataku na okupantów." - Ktoś, kto pisze o sobie "doktorant uniwersytetu", wypowiadając takie słowa, ośmiesza siebie i uniwersytet, który reprezentuje. Tak czy inaczej słowo "szmalcownik" nabiera znowu kolejnego znaczenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ireneusz Mosiczuk - jeśli się Panu wydaje że w Polsce obowiązują jakieś normy etyczne, to jest Pan fantastą. III RP w ciągu kilku lat zaatakowała dwa inne suwerenne kraje - Irak i Afganistan - wbrew prawu międzynarodowemu i wbrew Konstytucji RP, a ludzie za to odpowiedzialni - z rządu i parlamentu - nie zostali za to pociągnięci do odpowiedzialności karnej. Tak więc hipokryzją jest pouczanie mnie - obserwatora - zamiast pouczanie ich - sprawców agresji militarnej na dwa kraje. Jeśli ktoś tu "przekracza nitkę politycznego grubiaństwa" jest to więc Pan, a nie ja. Bo ja piszę o stanie faktycznym, a Pan broni zbrodniarzy (w ujęciu prawa międzynarodowego i konstytucyjnego).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Mariuszu, przekroczył Pan cienką nitkę politycznego grubiaństwa. To co Pan tutaj i tam napisał jest dla mnie potwornością. I proszę nie robić analizy, która większa. Jakieś normy etyczne w naszym kraju obowiązują. POTWORNOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.