Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19564 miejsce

"After All". Nowy singel od God's Bow (wideo)

Stacjonujący od lat w Niemczech polski duet dark wave God's Bow zaprezentował nowy singel promujący album "Tranquilizer".

 / Fot. materiały prasoweCzłonkowie grupy (Agnieszka Kornet - voc i Krzysztof Pieczarka - synth) są zdania, że jest to bardzo dojrzały, przemyślany i zróżnicowany album. Zespół zachowuje swoją mroczną stylistykę, dźwięki elektroniki mieszają się z brzmieniem ethno. Obok dużej dawki melancholii grupa serwuje również mocniejsze, dynamiczne brzmienie.

Tekstowo "Tranquilizer" nawiązuje do emocji, które towarzyszą człowiekowi w najtrudniejszych chwilach. To próba uspokojenia tych emocji, zrozumienia samego siebie w momentach, w których przechodzimy ze stanu pewności i spokoju emocjonalnego do stanu lęku związanego z niepewnością jutra. To co wydaje się oczywiste, już za chwilę oczywiste wcale nie jest, a my musimy przejść często kamienistą drogę by zrozumieć, że zmiany są nieodłączną częścią życia. Rodzimy się i umieramy, na nasze miejsce wchodzi ktoś nowy, rodzą się i upadają mocarstwa, ten cykl trwa wiecznie i nigdy się nie kończy.

"Tranquilizer" ma uśmierzyć ból, pomóc wystartować w nowy, niepewny dzień i dać nadzieję na przyszłość.

22 lutego tego roku God's Bow wystąpili w warszawskim klubie Progresja u boku niemieckiej formacji Deine Lakaien.Wybrane dla Ciebie:


Tagi: godsbow


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.