Facebook Google+ Twitter

„Aftermath“ podbije Nowy Jork?

Film „Pokłosie“ w reżyserii Władysława Pasikowskiego wchodzi na ekrany kin w USA. Uroczysty pokaz przedpremierowy odbył się 15 października, a bilety rozeszły się bardzo szybko. Kto spodziewał się, że film doczeka się pokazów w Nowym Jorku?

Wszyscy dobrze wiedzą, jak obraz filmu Władysława Pasikowskiego był krytykowany. Twierdzono, że jest to niebezpieczne posunięcie, a nawet „kij w mrowisko“ dla narodu polskiego. Tym czasem amerykańskie środowisko filmowe nie może wyjść z podziwu dla tej produkcji. Według ocen po pierwszej projekcji, film zdobył 4,5 gwiazdki na 5 możliwych.
Czy amerykańska odsłona
„Aftermath“, (bo taki jest angielski odpowiednik tytułu „Pokłosie“) to film, który od początku, kiedy jest prezentowany w kinach po całej Polsce, wywołuje podziw, ale również wiele innych emocji. Opowiada historię dwóch braci, Franciszka i Józefa Kalinów, (w rolach głównych Ireneusz Czop i Maciej Stuhr), Francicszek po latach pracy w USA wraca do Polski na wieść o tym, że jego brat jest uwikłany w problemy.

W pozostałych rolach na ekranie pojawiają się m.in Danuta Szaflarska, Jerzy Radziwiłowicz, Zbigniew Zamachowski. W nowojorskich kinach „Aftermath“ będzie można oglądać od 1 listopada, a w Los Angeles od 15 listopada.

Czy amerykańska odsłona „Pokłosia“ podbije serca widzów na całym świecie?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.