Facebook Google+ Twitter

Agata Kulesza zastąpi na ekranie Julię Roberts!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-02-24 14:55

Agata Kulesza wzięła udział w polskim dubbingu do filmu KRÓLEWNA ŚNIEŻKA. Aktorka użyczyła głosu Złej Królowej, którą w filmie zagrała Julia Roberts. Film wejdzie na ekrany kin już 16 marca.

 / Fot. materiały prasowePraca przy KRÓLEWNIE ŚNIEŻCE była dla Agaty Kuleszy nie lada wyzwaniem – tym bardziej, że jej głos musiał zostać zaakceptowany przez samą Julię Roberts.

Oto komentarz aktorki:
„W moim zawodzie bardzo lubię różnorodność. Mogę zajmować się teatrem, filmem, radiem, telewizją czy dubbingiem. Tego ostatniego nauczyła mnie nieżyjąca już Joanna Wizmur, wybitny reżyser dubbingu. Pokazała mi, jak czerpać z tego przyjemność. Dubbing nie należy do rzeczy najłatwiejszych (przynajmniej dla mnie). Mimo trudności lubię się jednak tym zajmować, sprawia mi to wielką przyjemność, tym bardziej, jeśli trafi się tak wyrazista postać jak Zła Macocha Królewny Śnieżki. W oryginalnej wersji głos podkłada Julia Roberts. Nie jest to moje pierwsze "spotkanie" z Julią Roberts w dubbingu, w "Pajęczynie Charlotty" też podkładałyśmy głos pod tę samą postać. Z fragmentów, które widziałam podczas nagrań wynika, że zapowiada się bardzo ciekawy film, z przyjemnością się na niego wybiorę.”

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.