Facebook Google+ Twitter

Agata Wróbel śmieci sortuje!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2007-03-03 20:29

Złota medalistka sortuje śmieci w Wielkiej Brytanii! Ojej, naprawdę straszne...

Złota medalistka sortuje śmieci w Londynie! Ta informacja "wstrząsnęła" polską opinią publiczną. A najbardziej posłem PO, Pawłem Bystrowskim. Uważa on, że Agata Wróbel zasługuje na lepszy los, na coś więcej. A ktoś inny nie?

Bystrowski chce, aby Wróbel dostała mieszkanie komunalne w Krakowie i "godziwą" propozycję pracy (podobno żadna praca nie hańbi?). Marna jest argumentacja posła, że skoro Miłosz dostał mieszkanie komunale, to Wróbel też może. No tak, skoro moja przyjaciółka dostała zapomogę dla dzieci, to dlaczego ja, bezdzietna mam nie dostać? Nie od dziś wiadomo, że wiele osób znajdujących się w tragicznych warunkach oczekuje na mieszkania. A Agata ma gdzie mieszkać. Poza tym sama "poszkodowana" nie rozumie o co cały ten hałas. Dlaczego nagle wszyscy zainteresowali się tym, że sortuje śmieci? Ja też nie rozumiem. Praca jak każda inna. Gdzie jest powiedziane, że złota medalistka ma spocząć na laurach i nie "ubabrać" sobie rąk ciężką pracą fizyczną?

Moim zdaniem poseł Bystrowski na siłę stara się ulepszać świat. Nie zważa na to, iż jego pomysły nie wszystkim się podobają. Najważniejsze, żeby on był zadowolony! Skoro tak bardzo zaangażowany jest w pomoc bliźnim, niech lepiej zajmie się bezrobociem, głodującymi dziećmi, albo przemocą w domu. A, przepraszam, zapomniałam, że jest on przewodniczącym komisji sportu i turystyki. Jego to nie dotyczy...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Przecież "Super Express" załatwił jej pracę w londyńskiej siłowni...?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niezaleznie od tego, czy żadna praca nie hańbi, to jednak p. Agata sortujac smieci przynosi nam wstyd, co zauwazyli bryci i Polacy. Jesli tego nie widzi, to szkoda. Gdyby Wajda, Jaruzelski, Tyszkiewicz, Glemp... sortowali śmieci lub targali bagaże, to - wprawdzie niby żadna przaca nie hańbi - jednak byłbym zniesmaczony, zwł. ze są prezesi o nieznanych nazwiskach, co to biorą odprawy w wys. 400 lat średniej płacy a nikt o nich nie słyszał, niczego dla Polski nie zrobili i żadna encyklpedia ich nigdy nie wymieni...

Komentarz został ukrytyrozwiń

I tak, i nie. To żałosne, żeby "złota medalistka" musiała sortować śmieci. I nie ma to żadnego związku z tym, że żadna praca nie hańbi. Niby jest tu trochę sensownych myśli, ale tak to jakoś napisane, że... hm... A ten fragment: "Moim zdaniem poseł Bystrowski na siłę stara się ulepszać świat. Nie zważa na to, iż jego pomysły nie wszystkim się podobają. Najważniejsze, żeby on był zadowolony!", to zwala z nóg... ;) Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Generalnie zgadzam się z postulatem, że żadna praca nie hańbi. Trudno też nie zgodzić się z tym, że sportowiec będąc na szczycie musi myśleć o tym co będzie potem. Jeśli nie pomyśli musi pracować. Sortowanie śmieci być może uderza nas jeśli zestawiamy je z obrazkami na których Wróbel odbiera medale. Ale bez tej otoczki okazuje się, że zasługi zasługami, a żyć trzeba na własny rachunek.
Ale nie zgadzam się z ostatnimi zdaniami tego tekstu. Sugerujesz rzucanie ogólnikami - bezrobocie, głodujące dzieci, przemoc w rodzinie. Slogany, które rzuca każdy. A czy nie lepiej pomóc konkretnej osobie? Czy to nie jest rozwiązanie lepsze? Bo oczywiscie można mówić o walce z bezrobociem i tak dalej ale i tak będzie ono całkowicie uzależnione od koniunktury gospodarczej. Uważam że lepiej pomóc konkretnej osobie. I abstrahuje tutaj od tego konkretnego przykładu!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Śmieci same się nie posortują, a sport i turystyka będą się miały równie dobrze bez komisji i jej przewodniczącego. Albo i lepiej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.