Facebook Google+ Twitter

Agenci bezpieczeństwa, oto Wasze źródła informacji

Od 15 czerwca Wiadomości24.pl prowadzą akcję "Zostań agentem bezpieczeństwa". Każdy kto wszedł do gry dostał specjalną, aż 90-dniową wersje programu antywirusowego Norton. To jednak nie koniec, bo wszyscy którzy zdecydowali się wziąć udział w zabawie, do 6 lipca walczą o 50 rocznych, pełnych wersji programu antywirusowego, plecaki od Nortona i 16-gigowe pendrive'y.

 / Fot. PolskapresseChcemy pomóc wszystkim agentom bezpieczeństwa, wskazujemy źródła informacji z których mogą korzystać pisząc o bezpieczeństwie.

To właśnie nadesłane przez agentów bezpieczeństwa materiały zadecydują o zwycięstwie i nagrodach. W pierwszym materiale poświęconym akcji pisaliśmy o zasadach naszej gry. Warto się z nim zapoznać zanim przejdziecie do dalszej lektury. Tu zaś skrótowo przypomnimy, że aby wygrać jedną z wcześniej wymienionych nagród należy wysłać do nas materiały dwojakiego rodzaju:

Po pierwsze - zdjęcia. A na nich cokolwiek, co kojarzy się Wam z bezpieczeństwem. Nie stawiamy żadnych ograniczeń tematycznych.

Możecie też przysłać linki do tekstów o bezpieczeństwie w internecie. Albo własne materiały na temat tego zagadnienia, bądź streszczenia przeczytanych materiałów.

Oto niezbędnik agentów bezpieczeństwa, źródła cennych informacji, z których możecie korzystać tworząc własne teksty, streszczenia lub wysyłając linki.

Lista oczywiście nie jest kompletna. Liczymy, że pomożecie nam ją uzupełnić, wyślecie swoje propozycje. Dobrym pomysłem jest regularne zaglądanie na strony branżowe, poświęcone tematyce komputerowej. Poniżej 2 propozycje:

chip.pl - strona www popularnego magazynu
komputerswiat.pl - sieciowe wydanie magazynu papierowego

Dobrym uzupełnieniem informacji serwowanych przez wyżej wymienione serwisy są strony skupiające się tylko i wyłącznie na tematyce bezpieczeństwa w internecie:

Bezpiecznik.pl
Hack.pl
Hacking.pl

Warto zaglądać także na stronę Dobreprogramy.pl. Od pewnego czasu jej oferta wzbogacona jest o informacje związane z komputerami, internetem i nowymi technologiami.

 / Fot. PolskapresseAgentom bezpieczeństwa, potrzebującym jeszcze więcej informacji proponujemy też przeglądanie doniesień zawartych w agregatorach treści. News.google.com serwuje codziennie sporą dawkę informacji z sektora IT.

Źródłem unikalnych informacji mogą się też stać strony kampanii społecznych:

saferinternet.pl
Dziecko w sieci

Władający niemieckim mogą zaglądać na stronę Klicksafe.de, która powstała z inicjatywy Unii Europejskiej.

Władający angielskim mogą zaś korzystać z oferty serwisów BBC Technology oraz CNN TECH.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Agent bezpieczeństwa w sieci dość źle się kojarzy dlatego rozumiem Wasze starania i ponawianie apelów ;). Swoją drogą kto jest sponsorem akcji ?.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fajny konkurs oby więcej takich :)
Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.