Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11412 miejsce

Agencie, zapisz się na testy porównywarki ubezpieczeń mfind!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-04-14 12:14

Agenci ubezpieczeniowi mogą już zapisywać się na testy kalkulatora ubezpieczeń mfind, który jest pierwszym w Polsce tego typu narzędziem udostępnionym im całkowicie bezpłatnie.

Ruszyły zapisy na testy bezpłatnej porównywarki ubezpieczeń mfind dla agentów / Fot. www.mfind.plPod adresem www.agent.mfind.pl osoby, których praca związana jest z rynkiem ubezpieczeniowym już mogą zapisywać się na testy nowej, przygotowanej przez mfind porównywarki OC i AC, która ułatwi i przyspieszy ich pracę, a także umożliwi lepszą obsługę klienta.

Nowe, proste, szybkie, dokładne i przede wszystkim darmowe narzędzie, jest skierowane do nowoczesnych agentów, którzy cenią swój czas oraz komfort codziennej pracy z klientem. W związku z tym, że dotychczas nie pojawiło się na polskim rynku narzędzie spełniające wymagania agentów, mfind zawiesił sobie wysoko poprzeczkę, aby stworzyć przemyślany produkt, spełniający zapotrzebowanie rynku agencyjnego.

Agenci, którzy zdecydują się na przetestowanie wersji beta porównywarki mfind, będą mogli wyrazić swoją opinię na jej temat, zasugerować poprawki, a także otrzymać prezent! Na pierwszych 300 agentów czekają ebooki “Vademecum agenta ubezpieczeniowego”.

Dzięki porównywarce mfind agenci będą mogli wystawiać więcej polis w krótszym czasie, a dokładność narzędzia pozwoli uniknąć zawyżania składek, co miało miejsce w przypadku mniej rozwiniętych kalkulatorów OC i Autocasco. Agenci poszerzą również swoje portfolio, ponieważ dzięki współpracy z mfind oraz AB Port w ofercie porównywarki znajdą się wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe!

Po fazie testów, osoby wykonujące czynności agencyjne oraz agenci ubezpieczeniowi, którzy zdecydują się na współpracę z mfind, będą mogli na stałe korzystać z wszystkich funkcji najnowocześniejszego na rynku ubezpieczeniowym narzędzia do porównywania cen i zakresów ubezpieczeń OC, Autocasco oraz wielu innych produktów.

Kontakt dla mediów
Bartłomiej Roszkowski
bartlomiej.roszkowski@mfind.pl
tel. 663 855 556

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.