Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5226 miejsce

Agencje dla zoofili są bezkarne

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2008-01-22 12:14

Agencja towarzyska w centrum Warszawy oferująca swoim klientom seks ze zwierzętami - to nie scenariusz filmu grozy, tylko rzeczywistość.

Taki przybytek odkryli w ostatnich dniach miłośnicy zwierząt zrzeszeni na jednym z internetowych forów.

Przypadki seksualnego wykorzystywania zwierząt są w Polsce codziennością, a amatorzy takiej "zabawy" wymieniają się doświadczeniami w internecie. Nie kryją się, bo prawo w Polsce nie przewiduje wysokich kar za zoofilię. Więcej przeczytasz na stronach Polskatimes.pl

Poznaj tez całą prawdę o polskich zoofilach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Zwierzak
  • Zwierzak
  • 13.12.2010 16:31

Co lepszego może spotkać na tym świecie zwierzaka niż orgazm...

może przywiązanie łańcuchem do budy i wieloletnia samotność
może humanitarne zabicie w celu zjedzenia

większość z nas nigdy nie ma okazji zaliczyć.
Człowieku postaw się czasami w naszej sytuacji i pozwól nam czerpać przyjemność z życia...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Adam
  • Adam
  • 24.11.2010 18:27

Ja wiedzę pewną zbieżność Medialną w Globalnym świecie jak gazety słabo się sprzedają jest Pedolifia oczywiście anonimowa tak też jest z Zofilią Burdele istniały od zariania cywilizacji o zwierzętach było głośno chośby Katarzyna Carowa Audust Mocny sypiał z Córką itd, świat się nie zmienił media robią kasę na wyjątkach na marginesie społecznym mordy teó były śmię twierdzić nadal będą Terror czy dziś ktoś o zdrowych zmysłach wierzy w to co widzieliśmy w NY jak samoloty wlatują do Budynków kiedy dotyk brzozy rozwala samolo ta ileś tam części a stalowa konstrukcja pozwala wejść jak w masło ? nim napiszesz coś dobrze się zastwanów Bilderberg nie śpi czyta i płaci

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Wiem że homoseksualiści otworzyli bramę (furtkę?) dla wszelkiej maści filów" - nawet jeśli, nie ma to związku z tematem (i cała reszta wypowiedzi tym bardziej z tematem nie jest związana).
Ten tekst nie jest o tym, że zoofilia jest ok. Ten tekst jest o tym, że zoofile są zorganizowani i mają swoje podziemie.
Z homoseksualizmem ma to o tyle związek, że homoseksualiści również mieli swoje podziemie. Tak samo jak alkoholofile (żebyś miał swoją -filię) w czasach prohibicji i jak rzesze innych grup, o których ludzie woleli nie widzieć i/lub których działalności sobie nie życzyli (należy tu wliczyć także grupy obecnie oceniane pozytywnie).
Właśnie dlatego nie rozumiem, jak można się dziwić, że taka agencja istnieje. Popyt jest, to wiadomo - a centrum Warszawy to przecież najdogodniejsze miejsce.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bodek, przecież istnienie agencji nie ma nic wspólnego z działalnością homoseksualistów.
Takie miejsca ZAWSZE istniały, wystarczy poczytać powieści opowiadające o miastach w XIX w. Znajdzie się różne spelunki, miejsca walk psów, burdele wszelkiej maści - prawdopodobnie wszystko, o czym pomyślisz. Podziemie kwitnie. Wysokość kar tego nie zmieni. To przecież popęd seksualny, a nie moda - ludzie nie zrezygnują tak łatwo z zaspokajania swoich potrzeb.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poważnie? To dopiero numer!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Naprawdę kogoś to zdziwiło?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zaczyna się.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.