Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13639 miejsce

Agencje dla zoofili są bezkarne

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2008-01-22 12:14

Agencja towarzyska w centrum Warszawy oferująca swoim klientom seks ze zwierzętami - to nie scenariusz filmu grozy, tylko rzeczywistość.

Taki przybytek odkryli w ostatnich dniach miłośnicy zwierząt zrzeszeni na jednym z internetowych forów.

Przypadki seksualnego wykorzystywania zwierząt są w Polsce codziennością, a amatorzy takiej "zabawy" wymieniają się doświadczeniami w internecie. Nie kryją się, bo prawo w Polsce nie przewiduje wysokich kar za zoofilię. Więcej przeczytasz na stronach Polskatimes.pl

Poznaj tez całą prawdę o polskich zoofilach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Zwierzak
  • Zwierzak
  • 13.12.2010 16:31

Co lepszego może spotkać na tym świecie zwierzaka niż orgazm...

może przywiązanie łańcuchem do budy i wieloletnia samotność
może humanitarne zabicie w celu zjedzenia

większość z nas nigdy nie ma okazji zaliczyć.
Człowieku postaw się czasami w naszej sytuacji i pozwól nam czerpać przyjemność z życia...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Adam
  • Adam
  • 24.11.2010 18:27

Ja wiedzę pewną zbieżność Medialną w Globalnym świecie jak gazety słabo się sprzedają jest Pedolifia oczywiście anonimowa tak też jest z Zofilią Burdele istniały od zariania cywilizacji o zwierzętach było głośno chośby Katarzyna Carowa Audust Mocny sypiał z Córką itd, świat się nie zmienił media robią kasę na wyjątkach na marginesie społecznym mordy teó były śmię twierdzić nadal będą Terror czy dziś ktoś o zdrowych zmysłach wierzy w to co widzieliśmy w NY jak samoloty wlatują do Budynków kiedy dotyk brzozy rozwala samolo ta ileś tam części a stalowa konstrukcja pozwala wejść jak w masło ? nim napiszesz coś dobrze się zastwanów Bilderberg nie śpi czyta i płaci

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Wiem że homoseksualiści otworzyli bramę (furtkę?) dla wszelkiej maści filów" - nawet jeśli, nie ma to związku z tematem (i cała reszta wypowiedzi tym bardziej z tematem nie jest związana).
Ten tekst nie jest o tym, że zoofilia jest ok. Ten tekst jest o tym, że zoofile są zorganizowani i mają swoje podziemie.
Z homoseksualizmem ma to o tyle związek, że homoseksualiści również mieli swoje podziemie. Tak samo jak alkoholofile (żebyś miał swoją -filię) w czasach prohibicji i jak rzesze innych grup, o których ludzie woleli nie widzieć i/lub których działalności sobie nie życzyli (należy tu wliczyć także grupy obecnie oceniane pozytywnie).
Właśnie dlatego nie rozumiem, jak można się dziwić, że taka agencja istnieje. Popyt jest, to wiadomo - a centrum Warszawy to przecież najdogodniejsze miejsce.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bodek, przecież istnienie agencji nie ma nic wspólnego z działalnością homoseksualistów.
Takie miejsca ZAWSZE istniały, wystarczy poczytać powieści opowiadające o miastach w XIX w. Znajdzie się różne spelunki, miejsca walk psów, burdele wszelkiej maści - prawdopodobnie wszystko, o czym pomyślisz. Podziemie kwitnie. Wysokość kar tego nie zmieni. To przecież popęd seksualny, a nie moda - ludzie nie zrezygnują tak łatwo z zaspokajania swoich potrzeb.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poważnie? To dopiero numer!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Naprawdę kogoś to zdziwiło?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zaczyna się.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.