Facebook Google+ Twitter

Agent "Tomek" będzie kandydatem PiS w wyborach? Politycy partii nie zaprzeczają

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2011-04-18 08:42

Tomasz Kaczmarek, znany bardziej jako agent "Tomek", znów znalazł się w centrum zainteresowania mediów. Z doniesień TVP Info wynikało, że Tomasz Kaczmarek miałby zagwarantowane drugie miejsce na wrocławskiej liście PiS.

Tomasz Kaczmarek znów znalazł się w centrum zainteresowania mediów. Najpierw za sprawą pogłosek, jakoby miał startować z list Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Źródłem tych informacji było TVP Info, z którego doniesień wynikało, że Tomasz Kaczmarek miałby zagwarantowane drugie miejsce na wrocławskiej liście PiS. I choć sami politycy PiS oficjalnie zaprzeczają, twierdząc, że nie ma jeszcze nawet przymiarek do typowania kandydatów na listy wyborcze, to nieoficjalnie mówią najczęściej: - Nie potwierdzam, nie zaprzeczam.

Ostatnio obecność agenta "Tomka" przy Prawie i Sprawiedliwości mocno rzuca się w oczy. Był w Brukseli, kiedy posłowie PiS protestowali przeciwko, ich zdaniem, ocenzurowaniu wystawy zorganizowanej przez PiS, a dotyczącej katastrofy smoleńskiej. Był widoczny, stojąc u boku Mariusza Kamińskiego, a nawet niczym celebryta rozdawał autografy na obchodach rocznicowych 10 kwietnia przed Pałacem Prezydenckim. Tabloidy wyśledziły też, że pojawił się w siedzibie kilkuosobowej ochrony Jarosława Kaczyńskiego, która mieści się przy domu prezesa PiS na warszawskim Żoliborzu. Zdaniem bulwarówek, jego wizyta tam wyglądała jak inspekcja. Nieoficjalnie uznano więc, że Tomasz Kaczmarek zajmie się koordynacją pracy ochroniarzy Jarosława Kaczyńskiego.

Dla polityków innych partii ta jawna obecność Tomasza Kaczmarka przy PiS może mieć kilka znaczeń. Po pierwsze, sam Kaczmarek daje w ten sposób znać, że jest osobą o ambicjach politycznych. Po drugie, jeśli pojawia się publicznie razem z politykami PiS, oznacza to, że ma na to przyzwolenie samego prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Po trzecie w końcu, PiS daje sygnał na zewnątrz, że przygarniając agenta "Tomka", symbol walki z układem i z celebrytami, dba o skrzywdzonych.

Anita Czupryn
Więcej czytaj na polskatimes.pl

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

baltowcom
  • baltowcom
  • 20.04.2011 06:18

"Kto i dlaczego chowa TO pod dywan?!

całość - http://baltow.salon24.pl/288301,kto-i-dlaczego-chowa-to-pod-dywan

jeden z wielu - http://niepoprawni.pl/blog/1586/czy-pis-boi-sie-cioska

HOME - http://www.baltow.com

Komentarz został ukrytyrozwiń
cokół
  • cokół
  • 18.04.2011 23:52

Co ty wiesz o zasadach na całym swiecie? Z tego co pidzesz to g...o!!! Zapytaj (ty drugi pisarzu) tej pierwszej, on (ona ) powie ci jak zyją agenci... Więc nie piepsz!!! Monika wykazała pełną inteligencje w swoim pytaniu... Kolejna: masz rację - i dodam Niesiołowskiego i jego kumpla Palikota... Czy z głodową emeryturką nie mozna wstąpic do partii? Okazuje się ze mozna... Tylko nie do PO bo tam są bogaci przekrętami... Tacy mają wstęp... Człowieku! Tomasz z Lisem? Niemozliwe! "Tomasz" z głupimi nie gada...!
O i jest "wyborca" - sami widzicie jaki elektorat stoi za PO-stkomuną!!! Nie ma twarzy Apacza, nie jest zły tylko łagodny jak to co nagryzmolił, i nie jest wierny żadnemu guru... Nawet "Komotusczykom"Chyba piepszy trzy po trzy... Dobranoc!

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 18.04.2011 19:39

Czy agent Tomek pracował w CBA na czyjeś zlecenie polityczne ?Byli pracownicy służb nigdy nie trafiają do polityki -takie są zasady na całym świecie. PiS proponując miejsce na liście łamie standardy!

Komentarz został ukrytyrozwiń
@monika
  • @monika
  • 18.04.2011 12:58

Oprócz wydawania pieniędzy podatników na rozbijanie się po mieście wypasionymi brykami i na chlaniu-służbowo-drogich alkoholi oraz podrywaniu babeczek-służbowo- to...ma jeszcze maturę.Nie wiadomo w jakim trybie ją napisał ,ale ma.Jak na PiS to wystarczające kwalifikacje aby zasiąść w ławach poselskich i być "godnym" reprezentantem swojego elektoratu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
monika
  • monika
  • 18.04.2011 12:37

Tomek,w czym ten Pan się specjalizuje?

Komentarz został ukrytyrozwiń
iglo
  • iglo
  • 18.04.2011 12:13

Wolałbym mieć agenta Tomka w partii niż Drzewieckiego czy Schetynę ale tak naprawdę nie chciałbym mieć żadnego z tych panów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
edi
  • edi
  • 18.04.2011 11:56

Szeregi zaczynają zasilać emeryci(z głodową emeryturką)

Komentarz został ukrytyrozwiń
GREY
  • GREY
  • 18.04.2011 10:38

CZY TOMASZ LIS ZATRUDNI W REDAKCJI TOMASZA K?JAK WIEŚĆ GMINNA NIESIE TRWAJĄ ROZMOWY OBU PANÓW....................TAK ZWANE FAKTY PRASOWE

Komentarz został ukrytyrozwiń
wyborca
  • wyborca
  • 18.04.2011 10:30

Na przyjęcie do PiS może liczyć tylko człowiek zły awanturniczy o twarzy Apacza.Musi być wierny wszystkim poleceniom guru.