Facebook Google+ Twitter

Agent Tomek zbiera taśmy na polityków?

W rozmowie z "Wprost" Agent Tomek opowiada, że pomaga ludziom, którzy zgłaszają się do niego z prośbą o pomoc i weryfikuje różne dane. Jak? "Mam doświadczenie. Współpracuję z prawnikami oraz byłymi funkcjonariuszami" - oświadcza poseł Tomasz Kaczmarek.

Sonda

Agent Tomek będzie przybocznym prezesa Kaczyńskiego?

 / Fot. Jarosław Kruk / CC 3.0O tych kontaktach posła krążą w Sejmie legendy. Posłowie nie do końca są bowiem przekonani, że Agent Tomek "rozpracowuje" tematy tylko na czyjąś prośbę. Podobno dysponuje już sporą kolekcją taśm, które mogą obciążać polityków i czeka tylko na odpowiedni moment, by je upublicznić - czytamy we Wprost.pl

Były agent zaprzecza i przekonuje, że parlamentarzystów nie rozpracowuje.

Problem w tym, że "On ma to we krwi" - mówi „Wprost” jeden z posłów PiS. Kaczmarek sieje wśród parlamentarzystów postrach. Jak mówi jeden z ludowców, agent ma ze sobą zawsze czarną teczkę, ale nie wiadomo, co może w niej nosić.

Agent Tomek przekonuje, że posłów nie nagrywa, bo byłoby to bezcelowe, a w teczce nosi tylko dokumenty.

Tydzień temu ujawnił jednak taśmę, na której słychać byłego posła PSL, Andrzeja Pałysa. Miał on namawiać przedsiębiorców do omijania przepisów w sprawie uzdrowisk. Nagranie zostało zarejestrowane w maju ubiegłego roku. Jak mówi Kaczmarek, otrzymał je dopiero w ubiegłym tygodniu od jednej z osób biorących w spotkaniu udział, stąd poślizg w publikacji.

Także w ubiegłym tygodniu Agent Tomek doprowadził do zatrzymania gościa stacji TVN, który na wizji chwalił się, że ma przy sobie marihuanę. Policja pojawiła się w studiu błyskawicznie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (48):

Sortuj komentarze:

zbyszekb
 • zbyszekb
 • 31.08.2012 14:27

„Przeciętni obywatele nie mają zrozumienia dla abstrakcji i wolą od mędrców tępą, przekupną biurokrację”

Komentarz został ukrytyrozwiń
chech
 • chech
 • 29.08.2012 09:23

@ red Poseł oczywiście ma prawo do KONTROLI, nie mylić z podsłuchami i działaniami operacyjnymi takimi jak w policji i prokuraturze - gdzie potrzebna jest zgoda sądu na takie działania. Jeśli by było jak uważasz to dopiero byłby cyrk -przykład - posłowie prowadzą również swoje prywatne interesy wyobraź sobie co w ten sposób zrobili by z konkurencją.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po drugie, -- nie mylmy pojęć, POSEŁ ...... AGENT TOMEK. Ten człowiek jest nadal AGENTEM a nie POSŁEM.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja rozumiem - zmienić ustawę, ścigać patologię poprzez łatanie złego prawa, upubliczniać wiedzę o przekrętach i wnioskować o zmianę przepisów, (...) itd. Ale zbierać taśmy z ukrytej kamery i wykorzystywać przeciwko oponentom, albo zbierać "haki" i następnie do "prezesa" by było co powiedzieć na konferencji, lub chełpienie się jakimi to metodami operacyjnymi zdobywać się będzie odpowiedni materiał --- panowie, toż to nie jest poseł, tylko aparatczyk z minionej epoki !.....

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
 • red
 • 28.08.2012 18:25

Poseł ma wręcz obowiązek zwalczać korupcję nepotyzm i wszystkie świństwa. Tak było w przypadku Elewarru. Dwóch posłów PiS udało się tam, by skontrolować sytuację na miejscu. Czyli poseł ma prawo do kontroli!

Komentarz został ukrytyrozwiń
chech
 • chech
 • 28.08.2012 17:07

@ roman koźmiński Dzisiaj 11:06A Czy poseł Kaczmarek jest posłem czy śledczym za co mu płacą? kto tu robi wodę z mózgu? On został wybrany by przeciwdziałać korupcji i nie tylko - ale za pomocą ustaw i zmian w prawie. Jest władza wykonawcza i ustawodawcza a facet widocznie coś pomylił (nadal tkwi w wykonawczej) i w ten sposób okrada państwo czyli nas. Tak wygląda ta woda.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kaz
 • kaz
 • 28.08.2012 11:55

Różnica jest taka że PO przekręca jak może i korumpuje - a PiS stara się tą dziadowską partię jaką jest Platforma , pokazać światu kim są ci ludzie i całe otoczenie wokół PO....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Problem z panem Tomkiem i innymi jest ten, że zamiast upubliczniać takie dane to przekazują je do kierownictwa swojej partii i tam są one wykorzystywane do atakowania przeciwników politycznych.
- Dlatego mówimy "haki".
Jakby pan Tomek założył stronę np Wikileaks Polska i od razu wszystko upubliczniał, to wtedy byśmy mówili: "walka z patologią".

Komentarz został ukrytyrozwiń
chech
 • chech
 • 28.08.2012 10:10

W sejmie gość jest beznadziejny więc robi to na czym się zna najlepiej - podkłada świnie, szuka haków itp.
Jak wezmą do PIS-u górnika to będzie kopał dziurę pod ławkami w sejmie. Mają ludzi do wszystkiego prócz myślenia, a jak coś jest do wszystkiego to znaczy że jest do niczego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
 • red
 • 28.08.2012 09:23

Oto rozumowanie Polactwa i matołów. Trzeba opluwać ludzi, w tym wypadku posła Kaczmarka ,który ściga korupcję i całe bandyckie postępowanie rządzących ! O co tu chodzi? Czyli dobrze że kradną i korumpują ?? Nic nie rozumiem!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.