Facebook Google+ Twitter

Agnieszka Chrzanowska: "Grecja to ja" - po koncercie w Wieliczce

Po Jej koncercie w podziemiach kopalni soli w Wieliczce podczas Summer Music Festiwal 2014 już wiemy: Agnieszka Chrzanowska ze sceny patrzy na mężczyzn nieco z góry, ale gdy wybierze tego jednego wspaniałego uklęknie u jego stóp

1 z 19 Następne zdjęcie
Zdjęcie:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Podobne wrażenie. I to ciśnienie podziemnej krypty, wprawdzie wielkiej, ale dla wielu klaustrofobia pewna. A Ona potrafiła w niej zrobić \Morze Egejskie. Pod ziemią w Wieliczce są cale jeziorka. Takie - podziemne morze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Myślę i myślę o tym koncercie w podziemnej krypcie wielickiej, koncercie szczerym i pięknym. Miałem wrażenie ze wokół szumi Egejskie morze. Denerwowały mnie w czasie koncertu światła, które pogłębiały cienie na twarzy solistki tak że wydawała się zmęczona. Ale gdy wyszła z kręgu tych świateł w inne światło szukając mena na widowni wyjrzała twarz młodziutkiej dziewczyny. Nie dziewczyny - greckiej bogini.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Materiał zdjęciowy nienadzwyczajny, nici ze zdjęć z garderoby wspaniałej artystki, ale moja recenzja na W24 z występu przecież dowcipna, a i koncert premierowy Agnieszki Chrzanowksiej na Summer Music Festiwal bardzo osobisty. Tak mało jest występów podczas których wokalistki tak daleko odsłaniają rąbka prywatności. To godne podziwu i uzasadnione w dodatku arrystycznie link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj nie szczęści mi się tutaj z oglądalnością!!!! Jak to możliwe?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mówił dziad do obrazu a obraz ani razu? Nie dyskutuje z anonimusami. Nie odpowiadam ciepłym p. Zosiu, gdy słyszę "transśpiewak to nowy mesjasz" a dla kontrastu - że zdjęcia Matki - Polski są złe i nie na miejscu.
Żałuję że dałem się wciągnąć w słowne przepychanki, ale na szczęście inni widząc to uniknęli szaleństw anonimowej komentatorki. Warto może zajmować innym czas w imię jakiejś ważnej sprawy> Ile dzieci w Ostrowcu chodzi niedożywionych? Jakie problemy mają do rozwiązania. Jest jakiś profesjonalny dziennikarz, który tym się zajął? Bo że tam jakieś zespoły ładnie zaśpiewają to pewne jak im się zapłaci.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Agnieszka Chrzanowska to renesansowa postać polskiej piosenki poetyckiej...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Adamik, nic nie rozumiem z Pana komentarzy tutaj. Może mógłby Pan jaśniej artykułować - o co chodzi z tymi usunięciami, i czy Pan zawiadamia czy się nie zgadza?

Widać tutaj, że się Panu poszczęściło.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo przepraszam życzliwych mi użytkowników portalu, ale nie mam pewności czy nie zostaną ponownie usunięte "merytorycznie" właściwe i merytorycznie "niewłaściwe" zdjęcia najważniejszych postaci koncertu,a przede wszystkim najbardziej istotne zdjęcia żywo reagującej publiczności. Mogę tylko zapewnić że kreacje prezenterów był wspaniałe, wszyscy muzycy towarzyszący solistce niezwykle przystojni, na widowni wielu rozentuzjazmowanych fanów, muzyka i nastrój pięknego wnętrza porwała nawet moją mamę etc.
Wróciłem własnie z koncertu dużego festiwalu w Cieszenie, który obserwowałem dla nas niekonwencjonalnie, od kulis. Może jednak ktoś woli zdjęcia wykonane "po bożemu" czyli z tego samego ujęcia i miejsca jak wszyscy fotosiści to robią...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Proszę bardzo komplet zdjęć, w tym usunięte zdjęcia gł osoby sponsorującej powstanie tej galerii zdjęć włącznie ze sfinansowaniem sprzętu zniszczonego już na starcie współpracy z W24 podczas fotografowania w tzw. głębokim terenie dla W24 otrzyma inny portal społecznościowy.
Jakże ostre muszą być ataki na mnie pod adresem serwisu, że ...
Czy serwis dąży do zamknięcia współpracy ze mną? W końcu od 3 lat ma już chyba grono wystarczających współpracowników także z Krakowa

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czasami, Szanowna Redakcjo, rzeczy najprostsze są najtrudniejsze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.