Facebook Google+ Twitter

Agnieszka Chylińska zaśpiewała w Krakowie

Agnieszka Chylińska była główną gwiazdą wieczoru sylwestrowego na krakowskim rynku. Zagrała utwory ze swojej najnowszej płyty.

A. Chylińska / Fot. Katarzyna JakubowskaSylwester na krakowskim rynku jak co roku obfituje w wielkie gwiazdy. I tym razem nie było inaczej. Bowiem tuż przed północą na scenie zaprezentowała się Agnieszka Chylińska. Był to pierwszy jej występ od 5 lat, i jak sama piosenkarka przyznała, przed występem bardzo się denerwowała.

Występ Agnieszki Chylińskiej był częścią WOW Night! Music Squere Session. Chylińska zaśpiewała utwory ze swojej najnowszej płyty zatytułowanej "Modern Rocking". W trakcie występu wręczono jej nagrodę platynowej płyty za ten album. Płyta sprzedała się w nakładzie 30 000 egzemplarzy. Piosenkarka dziękowała swojej menadżerce, zespołowi, oraz przede wszystkim fanom, za to że ponownie w nią uwierzyli.
A. Chylińska / Fot. Katarzyna Jakubowska
Mimo, iż występ trwał tylko około pół godziny, to jednak z pewnością na długo zapadnie nam w pamięć. Mogliśmy bowiem jako pierwsi zobaczyć na żywo na scenie nowe wcielenie artystki. Przez jednych podziwiane, przez innych już za tę kontrowersyjną przemianę skreślone.

Jedno jest pewne. Chylińska nadal śpiewa świetnie, jest w dobrej formie muzycznej i przyciąga swoją osobowością. Występ artystka zakończyła najpopularniejszą piosenką, zatytułowaną "Nie mogę Cię zapomnieć", będącą hitem klubowym numer 2 roku 2009 wg słuchaczy RMF MAX.

Cała impreza sylwestrowa zakończyła się życzeniami od prezydenta Krakowa i widowiskowym konfetti.

Wybrane dla Ciebie:


Zobacz inne materiałyKomentarze (30):

Sortuj komentarze:

Postać kontrowersyjna ale ma osobowość...Ma gdzieś opinie ludzi których nie toleruje...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja go nie kupuję i nie kupię nigdy. Ewa, dzięki ;) Jak zobaczyłam ten teledysk i usłyszałam piosenkę, to były to pierwsze słowa, które wypowiedziałam :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

no tak,coś w tym jest,,,

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uwielbiam ją od zawsze i na zawsze. Jest genialna a gdyby nie śpiewała to stracilibyśmy mnóstwo świetnej muzyki. Z najnowszej płyty słyszałem tego singla i ja go kupuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Osobowość Chylińskiej zawsze była dla mnie pod kreską, bo tak naprawdę kim by była gdyby nie śpiewała, to świadczy o tym pięcioletnia przerwa w występach z wiadomych powodów. Inaczej mówiąc, miernota na skalę powiatu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

pomijając już tytuły piosenek : "Foch", "normalka" "Plim,plum", "Niebo",,,,itp

Komentarz został ukrytyrozwiń

Paulina, poległam. Świetny link. Oskarża gwiazdy, że zaśpiewały z Krawczykiem a sama zrobiła se swojego rocka disco? Hmm..nie podoba mi się to.

Komentarz został ukrytyrozwiń

ale czy ona ma mało kasy z samego ONA? praw autorskich,sprzedazy płyt,itp...

Komentarz został ukrytyrozwiń

co tu pisac więcej poszła na kase żal mi jej

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie ma takiego radia "RMF MAX", lecz "RMF MAXXX"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.