Facebook Google+ Twitter

Agnieszka jest matką samotnie wychowującą głuchoniemego synka

Maciek jest ślicznym i pełnym energii chłopcem, jednym słowem "żywe srebro". Niestety urodził się głuchoniemy. Forsowna, wieloletnia rehabilitacja niesie coraz większą nadzieję na to, że chłopiec przemówi.

Agnieszka jest matką samotnie wychowującą swojego synka. Nie jest jej łatwo, ale kocha syna i poza sobą nawzajem dosłownie świata nie widzą. Także i Ona- mama Maciusia, bierze czynny udział w rehabilitacji synka.

Wciąż i wciąż są potrzebne pomoce edukacyjno-dydaktyczne, materiały logopedyczne i glottodydaktyczne, gry komputerowe, zabawki interaktywne, książki wiele innych drogich materiałów, które nie są dostępne w powszechnej sprzedaży.

To są "pieniężne bariery", których samotnie wychowująca matka nie jest w stanie sama sprostać.

Synek, też wyrasta z ubrań, potrzebuje środków do normalnej egzystencji, ale czy to jest możliwe?Nie! Mamy Maciusia nie stać na duże wydatki- ponieważ poświęca wszystkie dostępne pieniądze na koszty leczenia synka.

Stąd apel o pomoc. W walce o zdrowie Maciusia każdy grosz się liczy.Dosłownie każdy grosz jest w tak trudnej sytuacji na "wagę złota".
Poza tym trwa nieustająca aukcja zbierania pieniędzy na :turnusy rehabilitacyjne, aparaty słuchowe, różnego typu urządzenia wzmacniające słuch dziecka oraz implanty.

Lista wydatków jest tak długa, że już nie widać końca. To co pociesza, jest jedynie tym, że leczenie zaczyna przynosić wymierne efekty." Pomóżmy Maćkowi usłyszeć świat". Tym osobą, które chcą pomóc Maćkowi zapraszam na strony internetowe.

Można także pomóc Maćkowi, przeznaczając na jego leczenie . 1 % podatku
Piosenka dla Maćka To jest tylko jeden gest

Od siebie dodam, że Maciek ma swoje dziecięce marzenia. Jego marzenie odnajdą Państwo na forum "Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom," gdzie także zostawiam link:http://www.podaruj-zycie.eu.org/forum/index.php/topic,1901.0.html
Maciek należy do Fundacji Dzieciom
"Zdążyć z Pomocą" z siedzibą w Warszawie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.