Facebook Google+ Twitter

Agnieszka Olejkowska - piękna rzeczniczka w krainie leśnych dziadków

PZPN chcąc ratować swój wizerunek zastąpił dotychczasowego kontrowersyjnego rzecznika prasowego Janusza Atlasa, młodą Agnieszkę Olejkowską. Czy zmiana na stanowisku przysporzy popularności związkowi?

Agnieszka Olejkowska / Fot. http://www.sport.pl/pilka/1,95644,7201446,Agnieszka_Olejkowska_rzecznikiem_PZPN.htmlPani Olejkowska, 25-letnia absolwentka UW i dotychczasowa szeregowa pracownica biura rzecznika ma stać się lekarstwem na konflikt pomiędzy PZPN, a mediami. A przynajmniej go załagodzić i pokazać dotychczas nieznaną, pozytywną twarz biura "leśnych dziadków". Przedstawiciele PZPN komentują ten ruch jako wielką zmianę jakościową. Wykształcona i delikatna kobieta zastąpi na tym stanowisku kontrowersyjnego, nieznającego języków Janusza Atlasa.

Poprzednik zdążył się w środowisku dziennikarskim dorobić złej sławy. Były redaktor "Przeglądu Sportowego" traktował swoich współpracowników i kolegów po fachu w chamski sposób, wyzywając ich. Dziennikarzy zbywał w najlepszym wypadku żartami, a w najgorszym nie żałując różnego sortu przekleństw. Inicjatywę kibiców, która dąży do sanacji skompromitowanego związku, KoniecPZPN.pl nazwał "oszołomstwem, które łży Grzesia Latę".

Nic więc dziwnego, że PZPN, którego akcje lecą na łeb na szyję podziękował za współpracę dotychczasowemu asowi zatrudniając nową osobę. Związkowcy wyszli przy tym ze słusznego założenia, iż każda zmiana będzie zmianą na lepsze. Osoba młoda i do tego kobieta ma zdobyć przychylność kibiców dla związku.

Sama Olejkowska w wywiadzie dla TVN24 mówiła, że osób takich jak ona, młodych i znających języki obce jest w PZPN więcej. Co się z nimi zatem dzieje? - Siedzą w biurach - stwierdza nowa rzecznik. I dodaje. - Moja osoba jest najmniej ważna. Mam parę sposobów, by wizerunek (PZPN - przyp. red.) zmienić - powiedziała.

Jednocześnie dostało się mediom za to, że nie interesują się pozytywnymi działaniami, którym patronuje związek. A jest ich podobno "cała masa". - Na przykład piłkarski turniej dziecięcy na Torwarze - wymieniła. - Nikt o nim nie wspominał.

Czy nowa rzecznik pomoże wizerunkowi PZPN? Jest na to szansa. Już teraz większość mediów postrzega nową zmianę jako zdecydowany plus. Wszystko zależy od tego jak wykorzysta ją związek. Sama Olejkowska nawet jako ciepłe oblicze piłkarskiej centrali będzie jedynie maską pod która kryje się nadal to samo królestwo "leśnych dziadków".

Nowa pani rzecznik, dzięki zdjęciu z różyczką, została "Ciastkiem dnia" na Blipie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Joseph Niepce
  • Joseph Niepce
  • 26.06.2012 19:20

John Doe mógłbyś rozszerzyć? znasz ją może osobiście? jeśli tak, bardzo proszę o rozwinięcie tego, co piszesz. Miło jest wiedzieć o osobach publicznych coś, czego w mainstreamie nie ma, a o czym wiedzą tylko koledzy ze szkoły/wsi itd.

Komentarz został ukrytyrozwiń
John Doe
  • John Doe
  • 20.06.2012 16:03

Szkoda tylko że szanowna p. Olejkowska wspina się na drabinę kariery kosztem innych, szczególnie tych dzięki którym ujrzała światło dzienne! Ludzie najzwyczajniej pomagaja jej z calego dobrego serca...a ta panienka pod nimi podkopuje dolki. Trzymam kciuki aby sama w nie wpadla. Ja do niej szacunku nie mam. Szkoda gadac, lafirynda z niej i tyle

Komentarz został ukrytyrozwiń
Twoja Stara
  • Twoja Stara
  • 05.06.2012 08:19

A Olejkowska łyka

Komentarz został ukrytyrozwiń

PZPN nic nie robi - źle.
PZPN robi coś dobrego - też źle.
Ech ci ludzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.