Agnieszka Radwańska wygrała z Sarą Errani na turnieju w Stambule

Po kolejnym niezwykle długim "maratońskim" meczu (padł znowu rekord - tym razem były to 3 godziny i 29 minut tenisowej walki!) wygrała Agnieszka Radwańska: 2:1 (6:7, 7:5, 6:4) Był to już trzeci i jednocześnie decydujący mecz fazy grupowej!

Agnieszka Radwańska. Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic license. / Fot. Cristopher JohnsonNasza mistrzyni tenisa - Agnieszka Radwańska wygrała kolejny bardzo zacięty i niezwykle długi mecz w grupie "białej" - kończącego sezon turnieju mistrzyń tenisa w Stambule.

W tym rozstrzygającym meczu Agnieszki Radwańskiej z Sarą Errani wynik ustalony został dopiero w trzecim secie.

Dzięki temu zwycięstwu Agnieszka awansowała z fazy grupowej do czwórki najlepszych. Potwierdziła swoje wysokie miejsce w rankingu. Kolejną jej przeciwniczką będzie ostatnio niezwyciężona Serena Williams.