Facebook Google+ Twitter

Agnieszka Włodarczyk dla Fundacji „Chata Zwierzaka“

Aktorka Agnieszka Włodarczyk kocha zwierzęta, udowodniła to po raz kolejny. Do zlicytowania przekazała sukienkę, która pochodzi z showroomu francuskiej marki (nie jest sukienką z lumpeksu, jak sugerują niektóre media).

Artystka w kreacji wystąpiła 28 czerwca na Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku.

Licytacja kreacji aktorki rozpoczęła się kilka dni temu, a obecnie cena sukienki wynosi 400 zł. Licytować może każdy zainteresowany, a aukcja odbywa się na Allegro. Więcej informacji na temat licytacji można dowiedzieć się z oficjalnej strony aktorki na facebooku, ale także ze strony „Adopcjada“, która powstała również z inicjatywy aktorki wraz z dwiema przyjaciółkami. Projekt „Adopcjada“ to niezawodny kącik informacyjny na temat potrzebujących kotów i psów.
Agnieszka Włodarczyk w kreacji tuż przed występem / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane
Licytować można do 15 lipca, a cały dochód przeznaczony zostanie na rzecz podopiecznych Fundacji „Chata zwierzaka“, która ma obecnie pod opieką 30 psów i 30 kotów. Najczęstszą rasą psów, jaka pojawia się w Fundacji „Chata Zwierzaka“ są Owczarki Niemieckie. Zwierzaki chorują, wymagają stałej opieki. Każdy może pomóc, a przy okazji stać się nabywcą kreacji znanej aktorki, która sukienkę do licytacji oddała bez wahania.
Kreacja Agnieszki Włodarczyk, przekazana przez aktorkę do licytacji na rzecz Fundacji „Chata Zwierzaka“. W sukience francuskiej marki AXARA Agnieszka wystąpiła na Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku 28 czerwca / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.