Facebook Google+ Twitter

Agnieszka Włodarczyk namawia do adopcji psów

Agnieszka zalicza się do osób publicznych, które kochają zwierzęta i nie wyobrażają sobie bez nich życia. Mimo tego, że wraz ze swoim partnerem życiowym, Mikołajem Krawczykiem są bardzo zapracowani, prowadzą m.in dom tymczasowy dla kotów.

Teraz Agnieszka namawia do adopcji psów ze Schroniska na Paluchu.

13 marca 2014 aktorka pojawiła się w programie porannym telewizyjnej Dwójki, „Pytanie na śniadanie“, gdzie wystąpiła wraz z pupilami z warszawskiego schroniska, które przeznaczone są do adopcji. W programie pojawiły się 3 psy: Diabek, Gizmo i Nadzieja, które od dłuższego czasu znajdują się właśnie w schronisku.

Agnieszka w towarzystwie czworonogów ze Schroniska na Paluchu / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane/ z albumu autorkiNiestety, dwoje z nich potrzebuje specjalistycznej opieki, co nie ułatwia znalezienia dla nich miejsca stałego pobytu i kochającej rodziny. Historię piesków można poznać w krótkiej rozmowie, która przeprowadzona została właśnie podczas programu. Schronisko na Paluchu jest dobrym miejscem dla zwierząt, ale przez cały czas chodzi przecież o znalezienie stałego domu dla czworonogów.

Agnieszka w towarzystwie czworonogów ze Schroniska na Paluchu / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane/ z albumu autorkiDla Diabka jest to ostatni dzwonek na znalezienie właścicieli o wielkim sercu. 9-letni pies rasy Amstaff, waży 23 kg. Ma cukrzycę, co doprowadziło również u niego do utraty wzroku. Był głodzony, kiedy znalazł się w schronisku, ważył 19 kg. Poprzedni właściciel wyrzucił go na ulicę. Jest pieskiem wyjątkowym, który sypia w boksie pod kołdrą. Miesięczny koszt jego utrzymania wynosi ok. 500 zł miesięcznie.

Diabek musí szybko znaleźć dom, najlepiej w okolicach Warszawy. Z kolei Gizmo nie radzi sobie z innymi podopiecznymi w schroniskowym boksie. Cierpi na wadę genetyczną, jaką jest niedoczynność przysadki mózgowej, co prowadzi do tego, że mimo wieku dwu lat wygląda jak szczeniak. Może stracić sierść w ciągu kilku lat.

Trzeci piesek, Nadzieja – spokojna suczka, idealna do domu, w którym znajdują się dzieci, a także szybko przyzwyczaja się do obecności innych psów. Jest grzeczna i zdrowa.

Każdy, kto jest zainteresowany przygarnięciem jednego z trzech piesków, wystarczy, że w celu uzyskania bliższych informacji zadzwoni pod numer telefonu 513 255 613


Agnieszka w towarzystwie pieska, który przeznaczony jest do adopcji. Nagranie programu Agnieszka Włodarczyk gorąco namawia do adoptowania Diabka, Gizma, Nadziei, a także innych psów, które bardzo potrzebują pomocy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.