Facebook Google+ Twitter

Agresja w ochronie zdrowia

Coraz częstsze przypadki agresji pacjentów wobec personelu medycznego rzadko znajdują się w sferze zainteresowania mediów, w takim stopniu, jak błędy lekarskie czy brak karetek. Jak chronić się przed werbalnymi i fizycznymi atakami?

Uczestnicy debaty, dr Krzysztof Kordel - Rzecznik Praw Lekarza, Elżbieta Buczkowska - Przewodnicząca Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych, dr inż. Robert Mołdach – założyciel firmy doradczej eFabrica Stategie Ochrony Zdrowia i mec. Katarzyna Lenczewska-Soboń – wykładowczyni z zakresu prawa medycznego i bioetyki będą zastanawiać się jak skutecznie zapobiegać agresji pacjentów wobec lekarzy i pielęgniarek. Użytkownicy dowiedzą się także, w jaki sposób funkcjonuje, stworzony w 2010 r. przez NIL System monitorowania Agresji w Ochronie Zdrowia (www.agresja.hipokrates.org).

Zapraszamy wszystkich uczestników do zadawania pytań, na które eksperci odpowiedzą podczas debaty. Wystarczy zalogować się na stronie: www.abd.com.pl.

Debata jest bezpłatna.

Debata odbędzie się 18 lutego, w godzinach 12-13.30.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

ewa żuk
  • ewa żuk
  • 29.09.2011 21:26

to może być też to,że pacjent ma teraz prawo do wszystkiego,a personel ma prawo milczeć-dlatego jeszcze chwilę i pacjenci będą mogli nas pobić,a personel będzie dalej miał prawo milczeć,bo pacjent ma rzecznika od spraw pacjenta,a personel ma g....

Komentarz został ukrytyrozwiń
weronika bigos
  • weronika bigos
  • 29.09.2011 19:45

czy ta agresja nie jest przypadkiem podziękowaniem lub odwetem za zachowanie pana doktora, który ma wybujałe ego???

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.