Facebook Google+ Twitter

Agresja w ochronie zdrowia

Coraz częstsze przypadki agresji pacjentów wobec personelu medycznego rzadko znajdują się w sferze zainteresowania mediów, w takim stopniu, jak błędy lekarskie czy brak karetek. Jak chronić się przed werbalnymi i fizycznymi atakami?

Uczestnicy debaty, dr Krzysztof Kordel - Rzecznik Praw Lekarza, Elżbieta Buczkowska - Przewodnicząca Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych, dr inż. Robert Mołdach – założyciel firmy doradczej eFabrica Stategie Ochrony Zdrowia i mec. Katarzyna Lenczewska-Soboń – wykładowczyni z zakresu prawa medycznego i bioetyki będą zastanawiać się jak skutecznie zapobiegać agresji pacjentów wobec lekarzy i pielęgniarek. Użytkownicy dowiedzą się także, w jaki sposób funkcjonuje, stworzony w 2010 r. przez NIL System monitorowania Agresji w Ochronie Zdrowia (www.agresja.hipokrates.org).

Zapraszamy wszystkich uczestników do zadawania pytań, na które eksperci odpowiedzą podczas debaty. Wystarczy zalogować się na stronie: www.abd.com.pl.

Debata jest bezpłatna.

Debata odbędzie się 18 lutego, w godzinach 12-13.30.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

ewa żuk
  • ewa żuk
  • 29.09.2011 21:26

to może być też to,że pacjent ma teraz prawo do wszystkiego,a personel ma prawo milczeć-dlatego jeszcze chwilę i pacjenci będą mogli nas pobić,a personel będzie dalej miał prawo milczeć,bo pacjent ma rzecznika od spraw pacjenta,a personel ma g....

Komentarz został ukrytyrozwiń
weronika bigos
  • weronika bigos
  • 29.09.2011 19:45

czy ta agresja nie jest przypadkiem podziękowaniem lub odwetem za zachowanie pana doktora, który ma wybujałe ego???

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.