Facebook Google+ Twitter

Agresywna Polka zmusza samolot do awaryjnego lądowania

W trakcie podróży samolotem z Nowego Jorku do Barcelony jedna z pasażerek swoim agresywnym zachowaniem w stosunku do obsługi zmusiła pilota do awaryjnego lądowania w Bostonie. Okazało się, że pasażerką jest mieszkająca w USA Polka.

http://en.wikipedia.org/wiki/File:AA_Flagship_Freedom.JPG / Fot. Anthony92931Paulina F. mieszkająca na stałe w Stanach Zjednoczonych została zatrzymana za napaść i przeszkadzanie obsłudze samolotu podczas podróży liniami American Airlines. Swoim zachowaniem skutecznie przyczyniła się przerwania lotu i awaryjnego lądowania-informuje cbsnews.com.

Tuż po starcie samolotu 32-latka zaczęła dokuczać innym pasażerom lotu. Zachowywała się niestosowanie i agresywnie. Gdy siedząca przed nią kobieta odwróciła się, by zwrócić jej uwagę, pozwana oblała ją wodą i zgniotła kubek na jej twarzy - relacjonował w sądzie prokurator. Dostało się również interweniującym stewardesom. Polka opluła je, po czym nadal kopała w fotele współpasażerów.

Pilot nie widząc innego wyjścia podjął decyzję o przerwaniu podróży do Barcelony i awaryjnie lądował w Bostonie. Kobietę aresztowano. Tłumaczyła się, że zachowywała się tak, gdyż przeżyła załamanie nerwowe, gdy dowiedziała się o zdradach męża. Dlatego też, wzburzona wsiadła w pierwszy z brzegu samolot. Później przesiadała się kilka razy. W konsekwencji w czasie tych podróży ponad dobę spędziła bez snu.

Zmęczona i zdenerwowana wsiadła do samolotu lecącego z lotniska w Nowym Jorku do Barcelony. Na pokładzie wdała się w dyskusję z pasażerami, co tylko spotęgowało agresję.

Za ten występek Sąd Rejonowy orzekł 500 dolarów kaucji, po czym kobieta bez słowa komentarza opuściła budynek. Rozprawa odbędzie się w lipcu. Mąż kobiety, z którą ma dwójkę dzieci nie wypowiedział się w tej sprawie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Załamanie nerwowe? Dziwna reakcja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Od ilu lat mieszkająca tam na stałe?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.