Facebook Google+ Twitter

"AHEgate": czat z rektorem

Po transmitowanej przez internet telekonferencji i możliwości zamówienia newslettera z bieżącymi informacjami, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna otwiera kolejny kanał kontaków ze studentami.

Budynek Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej / Fot. http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Fabryka_Ferdynanda_Goldnera_front_%C5%81%C3%B3d%C5%BA.JPG"AHE w likwidacji - lipna informacja"* - czytamy na stronie łódzkiej uczelni. Pod tym tytułem ukrywa się nowa propozycja władz uczelni, które (jak twierdzą) nie mają nic do ukrycia i dbają, by studenci mieli swobodny dostęp do informacji.

Już w najbliższych dniach - 1 i 3 września, w godzinach od 14 do 16, każdy zainteresowany będzie mógł, poprzez stronę uczelni, wziąć udział w czacie z rektorem Akademii i zadać mu każde pytanie nt. obecnej sytuacji uczelni i wdrażania programu naprawczego. "Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak studiuje się w AHE, sięgnijcie po informacje z pierwszej ręki. Będziecie mogli porozmawiać ze studentami i dowiedzieć się dlaczego warto wybrać naszą uczelnię" - czytamy dalej.

Ci, którzy nie będą mogli wziąć udziału w internetowej rozmowie, mogą przesyłać swoje pytania na adres bzbiciak@ahe.lodz.pl. Odpowiedzi zostaną opublikowane na stronie Akademii.


* Większości czytelników to zdanie od razu kojarzy się jednoznacznie z cyklem artykułów opublikowanych na łamach Gazety Wyborczej, która nazwała Akademię "lipną uczelnią".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.