Facebook Google+ Twitter

"AHEgate": debata nt. przyszłości łódzkiej uczelni

Cztery miesiące minęły od wybuchu medialnej afery wokół jednej z największych prywatnych szkół w Polsce - łódzkiej Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej. Było już wszystko - przepychanki, podpuszczanie studentów, wreszcie - odebranie uczelni pozwolenia na nauczanie informatyki i zarządzania.

Logo łódzkiej uczelni. / Fot. Akademia Humanistyczno-EkonomicznaPo miesiącach niepokoju i, jak twierdzą władze uczelni, wytężonej pracy nad programem naprawczym i jego wdrożeniem, przyszła pora na podsumowanie i dyskusję nad przyszłością Akademii.

Już w najbliższy poniedziałek, 23 listopada, o godz. 11 w auli H116 (ul. Rewolucji 1952 r. nr 52) odbędzie się debata nt. "Jaka przyszłość czeka Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi? Czy los uczelni jest wciąż niepewny?". Władze uczelni przedstawią program restrukturyzacji i reformy AHE. Do dyskusji nad rolą uczelni i tym co czeka Akademię zaproszono m.in marszałka województwa łódzkiego, Prezydenta Miasta, przewodniczącego Rady Miejskiej, Łódzkiego Kuratora Oświaty oraz przedstawicieli mediów.

Debatę transmitować będzie, powiązana z uczelnią, telewizja Patio.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.