Facebook Google+ Twitter

AIESEC University: Studenci zapraszają na warsztaty językowe

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-04-26 09:54

7 maja w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie rozpoczną się warsztaty językowe. Projekt AIESEC University potrwa 8 tygodni. W tym czasie native speakerzy z całego świata będą uczyć chętnych języków oraz opowiadać o swojej kulturze.

 / Fot. Materiały prasoweOrganizatorzy zapewniają, że AIESEC University oferuje więcej niż typowe szkoły językowe. Poza akcentem, niemożliwym do wyłapania od zwykłego magistra kierunku lingwistycznego, uczestnicy będą mieli możliwość mówić tak, jak obcokrajowiec na co dzień. To również jedyna okazja, by mieć kontakt z innymi kulturami, nie wyjeżdżając z Polski.

W majowej edycji projektu dostępne jest 8 języków. Obok angielskiego, francuskiego czy hiszpańskiego w ofercie znajdują się także portugalski, rosyjski, włoski, chiński i arabski.

Kursy skierowana są głównie do studentów, ale w projekcie AIESEC University może wziąć udział każdy. Warsztaty prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania w formie konwersatorium w języku angielskim. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny.

Szczegóły na stronie learnbyplay.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.