Facebook Google+ Twitter

Air Korwin One

Kampania wyborcza z udziałem Janusza Korwina-Mikkego to spodziewane niespodzianki. Jedną z nich jest, że KORWiN będzie latać. Do wszystkich, gdzie tylko możliwe.

Janusz Korwin-Mikke, lider KORWiN. http://kamilcywka.pl/index.php/tag/dlug-publiczny/ / Fot. kamilcywka.plWyborczy wyścig wymaga nakładów, poświęceń i inwencji twórczej. Janusz Korwin-Mikke liderujący obecnie Koalicji Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja (czyli KORWiN) postanowił odrobinę urozmaicić zmagania, a zarazem zwiększyć rozmach i swoje możliwości w docieraniu do elektoratu.

"Air Korwin One", czyli awionetka w barwach partii Korwina-Mikkego będzie spełniać zadanie podobne do krążowników wyborczych, jak słynny już Tuskobus czy widywany ostatnio Dudabus. Czteroosobowy samolot wzmocni efekt psychologicznego oddziaływania na masy, niby znak osiągalności wysokich celów.

Głos ze sztabu prezesa KORWiN: "W kraju jest kilkadziesiąt lądowisk. To pozwoli nam sprawnie przemieszczać się między wieloma miejscami w ciągu jednego dnia."

W 1995r. podczas kampanii prezydenckiej można było ujrzeć Korwina-Mikkego jeżdżącego na słoniu. Było efektownie, ale niezbyt efektywnie. Gdyby tym razem coś nie poszło, wystarczy spróbować ponownie i na przykład zmienić chorągiewkę na Księżycu.

źródło: rp.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Drony przechwytujące konkurencji - gotowe do startu. ;)

Korwin-Mikkego udaje się wszystkim konkurentom traktować jak folklor. Stąd groźny dla nich nie jest. Przeciwnie - daje się na jego tle pokazać "racjonalnie" zupełnie nieracjonalnym ;)

Taka jest (nie)stety cena szokowania. Z jednej strony argumenty nad którymi można się zastanawiać, ale z drugiej, zastanawianie się - to nie domena większości.
Czyli błędne koło. Choć z punktu widzenia interesów samego Korwina, miele ono zapewnie nie najgorzej ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wersja wyborcza opowiadania "Stary człowiek i mo(r)ze :)))
Ale czy grono zwolenników zdoła się w ciągu jednego dnia przemieścić między lądowiskami tak, aby tworzyć "liczne zgromadzenie" przed kamerami?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ostatnie zdanie tekstu wyjątkowo w stylu Autora. To komplement, nie każdy ma swój styl:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.