Facebook Google+ Twitter

Air Show 2009 Radom. Nie ma miejsc w hotelach, pozostaje camping

Biuro Organizacyjne Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show 2009 w Radomiu, poinformowało dziś o bazie noclegowej. Organizatorzy udostępnili zbiór hoteli, kempingów, pól namiotowych czy kwater prywatnych.

Organizatorzy tegorocznego Air Show, zadbali nawet o noclegi. Niestety, już teraz miesiąc przed imprezą brakuje miejsc.

Brak wolnych miejsc w hotelach

Oczywiście postanowiłem to sprawdzić na własnej skórze. Wchodzę na stronę Centrum Informacji Turystycznej w Radomiu, wybieram zakładkę "Hotele w Radomiu". Dzwonię do pierwszego hotelu „Aviator”, który ma cztery gwiazdki i jest położony przy ul. Malczewskiego 18.
- Witam. Chciałbym zarezerwować pokój jedno- lub dwuosobowy w dniach od 29 do 31 sierpnia br. Odpowiedź recepcjonistki: Nie mamy już wolnych miejsc. Dwa tygodnie temu została dokonana ostatni rezerwacja.

 / Fot. PAPNo cóż, dzwonię dalej. Kolejnym na liście oferowanych nam hoteli jest hotel „Centralny Ośrodek Szkolenia Maszynistów” ** - dzwonię. Czekam chwilkę by przełączono mnie do recepcji.
- Słucham!. Oczywiście pytanie powtarzam i słyszę - W tym momencie jeszcze nie rezerwujemy miejsc w pokojach, ponieważ czekamy na informację z Urzędu Miasta w Radomiu. Proszę zadzwonić po 15 sierpnia lub zostawić numer telefonu to oddzwonimy - dodaje Pani recepcjonistka. Szukam dalej.

Hotel „E7” * i Hotel „Europejski” ***, tam także nie ma już wolnych miejsc. - Już od dłuższego czasu nie mamy wolnych miejsc.

No nic, próbuję dalej. Kolejnym hotelem na liście jest Hotel „Glass”, choć bez gwiazdek, ale w końcu trzeba gdzieś przenocować. I tu zaskoczenie. - Mamy jeszcze kilka pokoi, cena za pokój 1-osobowy - 160zł, 2-osobowy - 200 zł, za noc. Uff... ulga, pierwszy hotel gdzie są wolne miejsca na miesiąc przed pokazami.

Sprawdzamy dalej. Hotel „Gromada” ***, choć dysponuje dwoma hotelami (ul. Narutowicza 9 i ul. Bulwarowa 15) nie posiada wolnych miejsc. Tak samo jest w Hotelu „Gryf” ***, Hotelu „Iskra” **, Hotelu „Poniatowski” ** oraz w Hotelu „TM” **.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.