Facebook Google+ Twitter

--AKADEMIA HANDLOWSKA we W-wiu Julia Lezhneva

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-02-14 16:36

--W Drugim Dniu Akademii Handlowskiej we Wrocławiu wystąpiła we Wrocławskiej Filharmonii znakomita najwyższej klasy rosyjska sopranistka Julia Lezhneva !

--W drugim Dniu Akademii Handlowskiej we Wrocławiu jak z polecenia jakiegoś Największego Męskiego Boga albo Tej Największej z Kobiecych Bogiń przybyło do Wrocławia Światło z Rosji żeby zaśpiewać we Wrocławiu Światło z Rosji ! --To Światło z Rosji znów przybyło do tej Stolicy Dolnego Sląska żeby zaświecić i nasze Miasto tak znów rozświetlić tym swoim Śpiewem i swoją Miłością ! --Rachel Podger jest Niebiańska Skrzypaczką z Anglii lecz ta tak młoda jeszcze Julia Lezhneva Ona jest Niebiańską Śpiewaczką z Rosji ! --Drodzy tak państwo Julia Lezhneva śpiewa też na wrocławskich Wratislavia Cantans lecz niech tak bardzo aż żałuje i niech cierpi ten kto jej nie widział i kto nie słuchał Jej w ten czwartek -bo jej głos jest Zjawiskiem Muzycznym Najwyższej Klasy--Głosem nie z Ziemi--głosem nie najlepiej nawet śpiewających ale zwykłych zwyczajnych ludzkich kobiet lecz Głosem najlepszej Niebiańskiej Nimfy z Kobiecego lub Męskiego Nieba ! --Głosem Muzycznej Półbogini Niebiańskiej Śpiewaczki dla Największego Męskiego Boga albo Największej ze Wszystkich Bogiń,-albo dla nas ludzi i dla Miast ludzkich z ich Poleceń ! --Wrocław Wrocław -Ty Szczęśliwe w ten czwartek tak Polskie Miasto--Julia Lezhneva do ciebie przybyła żeby nas oświetlić i ona sama dla nas śpiewać ! --Żeby dla nas śpiewać z aż tak bliska: -na dwa kroki oczu, -na dwa kroki stóp -niemal na wyciągniecie naszej ręki -lub na wyciągnięcie dusz naszych reki ! --Ale to Boska Święta Nimfa -Rosyjska Nimfa Półboginka--to Rosyjska Niebiańska Śpiewaczka ! -Wrocław-znowu szczęśliwe tak takie Miasto ! -Słuchaliśmy jak Julia Lezhneva w tobie śpiewa ! --Słuchaliśmy jak do nas Śpiewa z tak aż bliska ta Niebiańska Śpiewaczka z Rosji !
--Jak podano w materiałach prasowych Julia Lezhneva ukończyła z wyróżnieniem śpiew i fortepian w Państwowym Konserwatorium Czajkowskiego w Moskwie a także śpiew w Cardif International Academy pod kierunkiem Denisa O'Neilla. Następnie dzieki stypendium Kępiński Arts Fellowship Programme zakończyła edukację akademicka w Londyńskiej Guildhall School of Music and Drama po kierunkiem Yonne Kenny zdobywając dyplom Magistra Sztuki Muzycznej z wyróżnieniem. --Artystka przyciągnęła międzynarodową uwagę juz w wieku 17 lat kiedy to została uhonorowana Grand Prix w 6 Międzynarodowym Konkursie Śpiewaków Operowych Eleny Obraztsovej.--W wieku 18-tu lat Julia Leshneva stanęła na jednej estradzie z Juanem Diego Floresem na otwarciu Rossini Opera Festiwal oraz dokonała pierwszego profesjonalnego nagrania wykonując partię II sopranu h-moll Bacha pod kierunkiem Marka Minkowskiego z udziałem Les Musiciens du Louvre. W styczniu 2010 zadebiutowała na Festiwalu Mozartowskim w Austriackim Salzburgu wykonując partie II-go sopranu w Wielkiej Mszy Mozarta pod dyrekcja marka Minkowskiego z udziałem Les Musiciens du Louvre Grenoble., a w kwietniu 2010 wzięła udział w koncercie poświęconym pamięci prezydenta Lecha Kaczyńskiego na Rynku wielkim w Krakowie.--Julia Lezhneva występowała ze swoim śpiewem w swoich turne lub pojedyńczych koncertach w aż tylu Krajach Europy a w Stanach Zjednoczonych w Nowym Yorku w samym wielkim Lincoln Center i w Cleveland a także w Melbourne i w Hobart w Australii i w w Stolicach Krajów Azji ! --Julia Lezhneva pomimo tak aż młodego wieku w Europie występowała na największych scenach muzycznych i operowych w Niemczech,we Francji, w Anglii, w Belgii, w Holandii, w Hiszpanii, w Szwajcarii, Finlandii, Portugalii, w Rumunii tak pięknej i w Chorwacji, w Polsce i w swojej ojczystej Rosji w Moskwie i w Petersburgu ! -Ta Niebiańska Rosyjska Śpiewaczka -ta Niebiańska Rosyjska Sopranistka pomimo tak młodego wieku już śpiewała w Największych Stolicach Europejskich:-w Moskwie, w Berlinie, we Wiedniu,w Madrycie,w Lizbonie,w Paryżu,w Londynie, w Brukseli,w Amsterdamie, w Helsinkach, w Bukareszcie w Miastach Szwajcarii w Lozannie i w Lucernie, oprócz Paryża we francuskich Caen i Grenoble, w wielkim muzycznym austriackim Salzburgu, w Niemieckim Dreźnie ! --No i w Nowym Jorku, w Melbourne i Hobart w Australii i w wielkich Miastach Stolicach Azji !
--W tym tak Przepięknym, Przecudownym Czwartkowym Koncercie we Wrocławskiej Filharmonii --Julia Lezhneva zaśpiewała Handlowską Sonatę triolowa F-dur, Concerto grosso-Wielki Koncert -g-moll Francesco Geminianiego, -Hymn Maryjny "-Salve Regina "-Chwała Królowo !" do Maryji --Friedricha Handla oraz arie do dwóch Handlowskich Oper "-Rodrigo" i "-Agrypina " ! --Ten Hymn Maryjny autor nawet przepisał:"--Witaj Królowo Matko Miłosierdzia,-Życie, Słodyczy i Nadziei witaj! --Do Ciebie wołamy wygnańcy, Synowie Ewy ! --Do Ciebie wzdychamy jęcząc i płacząc na tym łez padole --przeto Orędowniczko nasza One miłosierne Oczy Twoje do nas zwróć,-a Jezusa błogosławiony owoc żywota twojego -po tym wygnaniu nam okaż o łaskawa o litościwa , o słodka Panno Maryja ! " --Julia Lezhneva śpiewała tak kunsztownie i Ona naprawdę śpiewała ten Hymn tak przecudownie i znakomicie ! --Julia Lezhneva-ta Rosyjska Niebiańska Skrzypaczka śpiewała przepięknie tylko ta Maryja jest jakaś taka tak słabiutka, taka bezradna i taka podporządkowana tak dużo dużo od Niej Silniejszym i potężniejszym jakimś Dwóm Męskim Bogom--no i dlatego ten Hymn zabrzmiał tak smutno ! --Natomiast recytatyw i Aria Florindy odrzuconej po urodzeniu mu następcy tronu--pięknej lecz i szlachetnej tak kochanki hiszpańskiego Króla Rodriga zabrzmiały dużo silniej i donośniej: "--Po naszej stronie gwiazdy walczyć będą by moją hańbę pomścić gdyż do ukarania duszy niewiernej pioruny zawsze są gotowe ! "--Niech żałują tak bardzo wszyscy których w czwartek nie było we Wrocławskiej Filharmonii--bo ta młodziutka Julia Lezhneva--to Światło Muzyczne z Rosji śpiewała Przecudownie i Przepięknie -całą Filharmonię tak napełniając takim tak wielkim swoim blaskiem ! --Ona tak drobna i niewysoka całą Wrocławską Filharmonią tak przepełniała swoja Miłością tak ją napełniła swoja miłością i ta Jej Miłość ona tak wysoko uniosła nas wszystkich ! --Niech żałują i niech cierpią ci którzy Jej nie słyszeli ! --Choć i na Wratislavia Cantans Julia Lezhneva zawsze występuje -ale wtedy to nie tak -tuż tuż zaraz-tuz przed nami -nie aż tak aż blisko jak we Wrocławskiej Filharmonii !
--Napisał dla Państwa Władysław Koprowski
(Władyslaw Koprowski)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.