Facebook Google+ Twitter

Akademia Kobiet Sukcesu w Centrum Łowicka w Warszawie

Niezwykłe konferencje, ciekawe warsztaty, inspirujące wyjazdy... To i wiele innych czeka na kobiety w ramach Akademii Kobiet Sukcesu. Co ważne - bezpłatnie.

 / Fot. http://www.kobietyisukces.pl/o_akademii.phpAkademia Kobiet Sukcesu to społeczność kobiet, które wiedzą, co jest w ich życiu ważne i dążą do tego by osiągnąć wielowymiarowy sukces nie tracą przy tym równowagi między poszczególnymi jego dziedzinami. Jest to projekt realizowany przez kobiety i dla kobiet. Akademia łączy kobiety poprzez organizację ciekawych i inspirujących konferencji, warsztatów rozwojowych, kursów, szkoleń, wyjazdów integracyjnych, spotkań networkingowych oraz innych ciekawych inicjatyw.

Głównym celem Akademii jest zwiększanie wiary i pewności siebie wśród wszystkich kobiet dążących do szeroko rozumianego sukcesu. Koordynatorem i pomysłodawczynią projektu jest Małgorzata Sawicka. W grudniu 2006 roku zorganizowała w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej, autorski projekt: Tygodnia Kobiet Sukcesu – „Spotkania, Inspiracje, Wrażenia”.

W jego skład wchodziło 9 spotkań i paneli dyskusyjnych ze znanymi i ciekawymi ludźmi. Odbyło się również kilkanaście różnych warsztatów psychologicznych i artystycznych. I od tego się zaczęło. Rok później odbyła się druga edycja Tygodnia Kobiet Sukcesu tym razem pod hasłem "Gotowe na sukces! Na początku 2009 roku w ramach Akademii Kobiet sukcesu odbyły się trzy konferencje: „Spełnienie zawodowe” (4-5 kwietnia), „Udane życie osobiste” (9-10 maja), „Pasje i samorealizacja” (6, 10 czerwca).

W panelach dyskusyjnych wzięli udział wyjątkowi prelegaci, a wśród nich: dr Ewa Lisowska, Barbara Dziedzic, Halina Kustosz, Olga Kozierowska, Renata Arendt-Dziurdzikowska, Iwona Majewska-Opiełka, prof. Magdalena Środa, Kinga Baranowska, Hanna Nowakowska i inni.

Dopełnieniem każdej konferencji były warsztaty psychologiczne i taneczne. Nie zabrakło również ciekawych konkursów i miłych upominków. W lipcu odbył się natomiast pierwszy wyjazd integracyjno-szkoleniowy zorganizowany pod hasłem 3 w 1: rozwój, relaks, networking.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ruszyły zapisy na najbliższą konferencję!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.