Facebook Google+ Twitter

Akademia Kobiet Sukcesu zaprasza do "Świata szczęśliwych mam"

29 mają 2010 w Centrum Kultury Łowicka w Warszawie odbędzie się druga konferencja z cyklu "Świat w kolorach kobiecości".

Tym razem spotkanie pod hasłem "Świat szczęśliwych mam" poświęcone będzie tematom związanym z macierzyństwem, m.in.: przygotowaniom do ciąży, lękowi przed porodem, zdrowemu wychowaniu dzieci, mitom i stereotypom związanym z macierzyństwem, prawom matek na rynku pracy oraz trudnej sztuce pogodzenia roli rodzica z karierą zawodową.

"Nie jest to konferencja skierowana wyłącznie do kobiet w ciąży oraz matek z małymi dziećmi, ale dla każdej z nas, która planuje w przyszłości założenie rodziny, wychowała już obecnie dorosłe dzieci, bądź po prostu interesuje ją sama tematyka" - zaznacza Małgorzata Sawicka, założycielka i Menedżerka Projektu Akademii Kobiet Sukcesu.

Wśród prelegentów znajdą się znani eksperci, a prywatnie rodzice: dr Preeti Agrawal, Małgorzata Ohme, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Zuzanna Ziomecka, Patrycja Dołowy, Anna Pietruszka -Dróżdż oraz Piotr Mendygrał.

Wstęp na konferencję "Świat szczęśliwych mam" jest bezpłatny. Zapisy trwają do 23 mają za pośrednictwem strony internetowej www.kobietyisukces.pl

Poza prelekcjami, organizatorki przygotowały wiele atrakcji, m.in.: loterię wizytówkową oraz spotkanie networkingowe "Radosne spotkania z wewnętrznym dzieckiem", które odbędzie się bezpośrednio po części konferencyjnej (w programie m.in.: Vedic Art i techniki opowiadania historii).

Partnerzy konferencji: Karmi, Gymnasion, Centrum Łowicka, Kino Atlantic, iCoffee, Klinika Holistyczna, Glossy Media, Życie Warszawy oraz Radio Kolor.

Akademia Kobiet Sukcesu to społeczność kobiet aktywnych, przedsiębiorczych, chcących rozwijać siebie oraz swoje pasje i umiejętności, kobiet młodych duchem i pełnych radości życia. Akademia organizuje liczne konferencje, warsztaty rozwojowe, szkolenia, spotkania i wyjazdy integracyjne, a także prowadzi portal internetowy, będący platformą wymiany kontaktów i doświadczeń między kobietami.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.