Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10127 miejsce

Akademia Mistrzów z Ewą Ewart w Łodzi

3 października o godz 18:00 w łódzkim Hotelu Andel’s odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Akademia Mistrzów. Gościem spotkania będzie Ewa Ewart – wybitna dziennikarka i producentka filmów dokumentalnych docenianych na całym świecie.

Ewa Ewart / Fot. mat. prasoweEwa Ewart jest jedną z najbardziej cenionych dziennikarzy dochodzeniowych w BBC. W swoim dorobku ma wiele prestiżowych nagród w dziedzinie dokumentu. Trzykrotnie nagrodzona przez brytyjską Royal Television Society, dwukrotnie nominowana do amerykańskiej Nagrody Emmy.

Autorka książki "Widziałam", w której odsłania kulisy powstawania jej filmów. Październikowe wydarzenie będzie niezwykłym spotkaniem z kobietą silną, odważną, docierającą wszędzie tam, gdzie zmienia się bieg historii. Ewa Ewart spotyka się z wyjątkowymi ludźmi, a historie przez nią opowiadane inspirują.

Inspiracja to słowo klucz dla uczestniczek Akademii Mistrzów. Grupą odbiorców spotkań są kobiety biznesu, prowadzące własną działalność i zarządzające firmami. Formuła uwzględnia zarówno spotkania biznesowe, jak i seminaria, konferencje, warsztaty. Wydarzeniem zapowiadającym cykl łódzkiej edycji Akademii Mistrzów był pokaz mody marek premium, który odbył się 18 września.

Spotkania Akademii Mistrzów to wspaniała okazja do dzielenia się doświadczeniem przez osoby, które odniosły sukces w biznesie, przekazywania pozytywnej energii, zarażania pasją i promowania dobrych biznesowych praktyk.

Założycielkami i organizatorkami Akademii Mistrzów są trzy kobiety: Barbara Wandachowicz-Kowalczyk, Agnieszka Zarembska i Lucyna Rawska.

Więcej informacji na stronie www.akademiamistrzow.com oraz www.facebook.com/akademiamistrzowcom

źródło: mat. prasowe

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.