Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3277 miejsce

Akademia Mistrzów zaprasza na spotkanie z Ewą Foley!

17-go listopada br. w Buddha Pub & Restauracja Gronowalski w Łodzi odbędzie się spotkanie z Ewą Foley - cenioną na całym świecie promotorką pozytywnego życia, doradcą rozwojowym i charyzmatycznym mówcą.

okładka książki pt. Akademia Mistrzów to dzielenie się doświadczeniem przez osoby, które odniosły sukces, inspirowanie do działania i rozwoju, przekazywanie pozytywnej energii, zarażanie pasją oraz dobre praktyki biznesowe.
Mistrzami spotkań byli już min.: Katarzyna Miller, Leszek Balcerowicz, Magdalena Środa, prof. Jerzy Bralczyk, Katarzyna Montgomery, Ewa Ewart.

17.11.2016 o godz. 17.30 gościem Akademii Mistrzów będzie kobieta wyjątkowa, charyzmatyczna Ewa Foley!

Z wykształcenia językoznawca, specjalista od marketingu i zarządzania zasobami ludzkimi. Pracowała w biznesie na wysokich stanowiskach. W Australii, gdzie mieszkała przez kilkanaście lat, ukończyła studia w zakresie medycyny holistycznej i doradztwa życiowego. W Sydney prowadziła swoją Klinikę terapii natualnych. Tam rozpoczęła swoją karierę jako terapeuta, autor i trener. Studiowała najnowsze kierunki psychologii pozytywnej, NLP, life coaching, bioenergetykę, Dotyk dla Zdrowia, kinezjologię, hipnozę wg Ericksona, Hunę, praktyki szamańskie, Voice Dialogue. Jest Master Praktykiem NLP, Praktykiem Reiki&Reconnection i Soul Body Fusion.
Jest członkiem Australijskiego Stowarzyszenia Medycyny Naturalnej, Amerykańskiego Międzynarodowego Stowarzyszenia Reiki, Polskiego Stowarzyszenia Programowania Neru-Lingwistycznego (NLP). Ewa Foley jest autorką książek: "Zakochaj się w życiu", "Powiedz życiu tak" oraz "Bądź aniołem swojego życia".

Zapisy na spotkanie: agnieszka.zarembska@akademiamistrzow.com
Termin: 17.11.2016
Miejsce: Gronowalski Restauracja&Buddha Pub Łódź ul. Tymienieckiego 22/24
Inwestycja w siebie: 50 pln
Do nabycia będą też książki Ewy Foley ;-)
Liczba miejsc ograniczona! Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.