Facebook Google+ Twitter

Akademia Polityczna Prawa i Sprawiedliwości w Sosnowcu

Poseł Ewa Malik zaprosiła mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego na ostatnie spotkanie w ramach Akademii Politycznej Prawa i Sprawiedliwości. Miał się pojawić Jarosław Kaczyński, ale niestety zachorował. Pojawił się za to Joachim Brudziński.

Poseł Ryszard Terlecki / Fot. Michał KusiakPonad 300 członków i sympatyków PiS pojawiło się na spotkaniu zorganizowanym przez panią poseł Ewę Malik w ramach Akademii Politycznej Prawa i Sprawiedliwości. Spotkanie odbyło się w Domu Katolickim przy Katedrze w Sosnowcu.

Na spotkaniu miał się pojawić prezes partii Jarosław Kaczyński, ale niestety przeziębił się i lekarze zalecili aby zrezygnował ze spotkania i pozostał w domu. Ewa Malik obiecała, że prezes przyjedzie w grudniu. Zamiast prezesa pojawili się posłowie Joachim Brudziński i Ryszard Terlecki.

Poseł Brudziński zamiast wygłosić jakiś wykład, wypowiedział się na temat dwulecia rządów Platformy Obywatelskiej, jak można sobie wyobrazić nie w superlatywach. Opowiadał o upadku stoczni, problemach zakładów Cegielskiego, górnictwa. Wypowiedział się na temat zmian w konstytucji.

Na spotkaniu nie zabrakło trudnych pytań od publiczności. Z tymi pytaniami poseł miał już duży problem, odpowiadał najczęściej wymijająco. Gości spotkania interesowały m.in. pomysły PiS na przyciągnięcie do partii młodzieży (średnia wieku audytorium spotkania wynosiła 50+). Brudziński stwierdził jedynie, że to ogólnoświatowy problem partii. Publiczność była też zainteresowana problemami z emeryturą.

Po pytaniach wypowiedział się także poseł Ryszard Terlecki. Poprowadził wykład o teraźniejszej historii polityki w Polsce.


Wybrane dla Ciebie:


Zobacz inne materiałyKomentarze (1):

Sortuj komentarze:

no nie dziwie się że trudno było zaprezentować program "kosmiczny" takiemu grnium 50+ , nie dzwimy się gdyż program PiS to program ataku na PO i RESZTĘ ŚWIATA

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.