Facebook Google+ Twitter

Akademia Przyszłości. A czy ty zmieniłeś czyjeś życie?

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, gdzie zaszedłbyś, gdyby w odpowiednim momencie ktoś podał Ci pomocną dłoń? Czy myślałeś o tym, dzięki komu udało Ci się stać tym, kim jesteś?

Ludzie bardzo rzadko zastanawiają się nad swoim życiem. Czynią to jedynie w momentach, kiedy je przegrali lub są bardzo blisko przegranej. Przeważnie czynią to, będąc nad przepaścią czy pozostając w odosobnieniu.

Czasem przychodzą jednak momenty na dogłębne bezprzyczynowe podsumowania. Ja dopiero dzisiaj uświadomiłem sobie, jak wiele zawdzięczam mojej babci. Dzięki jej opiece i wyrażonemu mi ogromnemu zainteresowaniu w dzieciństwie stałem się zupełnie innym, wydaje się, lepszym człowiekiem. Pomimo że od 8 lat nie ma jej wśród nas, wartości, które pozostawiła w mym sercu, pozostaną na zawsze.

Jak wiele osób uzyskało poparcie, które zmieniło ich życie w przeszłości możemy dowiedzieć się nie tylko od znajomych czy z opowieści ludzi z ulicy. Pomoc ta jest obecnie promowana w kampanii prowadzonej na rzecz poparcia Akademii Przyszłości. Uczestniczą w niej Szymon Majewski, Tomasz Majewski, Daria Widawska, Krzysztof Jankowski Jankes, Michał Figurski czy Paweł Małaszyński.

Każda postać z tego grona sław spotkała w życiu osobę, która zmieniła jej życie. Doprowadziła do diametralnej zmiany spojrzenia na świat, uzyskiwania wiedzy, postrzegania istniejącej rzeczywistości. Gwiazdy występujące w reklamówkach wychwalają nieznane nam osoby, które pomogły im w odnalezieniu właściwej ścieżki życiowej. Zainspirowały ich do wzmożonej pracy, wyjścia z serii niekończących się porażek, do osiągnięcia sukcesu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.