Facebook Google+ Twitter

Akademia Urzędnika Samorządowego nabiera tempa

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-11-20 20:20

Prowadzona przez Warszawską Grupę Doradców Public Relations „Akademia Urzędnika Samorządowego” nabiera rumieńców. Akcja skierowana do dziennikarzy lokalnych i obywatelskich oraz do mieszkańców Mazowsza cieszy się sympatią nowych patronów.

Prowadzona przez Warszawską Grupę Doradców Public Relations „Akademia Urzędnika Samorządowego” nabiera rumieńców. Akcja skierowana do dziennikarzy lokalnych i obywatelskich oraz do mieszkańców Mazowsza cieszy się sympatią nowych patronów. Dołączają do nich kolejni m.in. Urząd Dzielnicy Bielany w Warszawie

Do połowy listopada patronami instytucjonalnymi „Akademii Urzędnika Samorządowego” zostali:
Związek Miast Polskich,
Stowarzyszenie Gmin Zachodniego Mazowsza „Mazovia”
Urząd Dzielnicy Bielany w Warszawie
Polskie Stowarzyszenie Public Relations.

Nie dziwi, że akurat bielański ratusz zainteresował się działalnością „Akademii”. Od lat prowadzi on udaną politykę informacyjną, na bieżąco informując mieszkańców o nadchodzących, istotnych z ich punktu widzenia wydarzeniach i przeprowadzając szerokie konsultacje społeczne na sporne tematy. - Udział Urzędu Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy i mój w Programie „Akademia Urzędnika Samorządowego” traktuję jako swoisty obowiązek, a także możliwość promowania naszej dzielnicy – skomentował akces dzielnicy jej burmistrz – Pan Rafał Miastowski. Dodał też: - Udziałem w programie chcę wyrazić poparcie dla idei poprawy w naszej dzielnicy komunikacji społecznej. Liczę także, że będziemy mogli skorzystać z doświadczenia i dzięki temu wykorzystać w naszym Urzędzie jeszcze lepsze, skuteczniejsze formy komunikowania się z mediami i mieszkańcami.

Obok Związku Miast Polskich, swój akces w programie zgłosiło również Stowarzyszenie Gmin Zachodniego Mazowsza „Mazovia”, kierowane przez burmistrza Milanówka, Pana Jerzego Wysockiego. Jego zdaniem trudno przecenić rolę właściwych relacji między urzędami i społecznościami lokalnymi, a także mediami. Milanówek to jedno z niewielu na Mazowszu miast stawiających tak otwarcie na politykę komunikacji społecznej. Potwierdzeniem tego jest idea powołania Stowarzyszenia Gmin Zachodniego Mazowsza „Mazovia”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.