Facebook Google+ Twitter

Akademiczki z SPR Safo Lublin jadą na mistrzostwa Europy

W dniach 21-26 lipca odbędzie się finałowy turniej mistrzostw Starego Kontynentu szkół wyższych w piłce ręcznej. Impreza zostanie rozegrana w serbskim Niszu.

Większość zawodniczek zespołu mistrzyń kraju SPR Safo Lublin już trenuje przygotowując się do turnieju. Pod okiem drugiego trenera SPR Safo Edwarda Jankowskiego w przygotowaniach uczestniczą: Magdalena Chemicz, Sabina Włodek, Izabela Puchacz, Beata Aleksandrowicz, Małgorzata Rola, Agnieszka Tyda, Ewa Damięcka, Olga Figiel, Katarzyna Więciorek, Kristina Repelewska z SPR Safo oraz Dorota Szuwarska, Beata Kozłowska i Katarzyna Miciuła. Wszystkie zawodniczki są słuchaczkami Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie.
– To ciekawy skład, który powinien udanie zaprezentować się na mistrzostwach. W ostatniej chwili "pozyskaliśmy” jeszcze jedną zawodniczkę, która uzupełniła lukę na rozegraniu. To Kristina Repelewską, która również zdobyła indeks Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej. Faworytów turnieju w Niszu można upatrywać w drużynie z Norymbergi. Mają mocny skład. Rosjanek również nie można marginalizować. Ale i my nie pojedziemy tam na wycieczkę – twierdzi trener Jankowski.

Źródło: sport.onet.pl, dziennikwschodni.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.