Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12372 miejsce

Akcja charytatywna na rzecz Hospicjum pw. św. Ojca Pio w Pucku

Szkoła Wyższa Ateneum w Gdańsku i firma Pasja GDT zapraszają na do udziału w akcji charytatywnej na rzecz Hospicjum pw. św. Ojca Pio w Pucku, którego założycielem był śp. ks. Jan Kaczkowski.

Plakat wydarzenia / Fot. mat. promocyjne
Pomysł na zorganizowanie takiego spotkania powstał na kilka tygodni przed śmiercią ks. Jana Kaczkowskiego i cieszył się jego przychylnością.

Podczas spotkania odbędzie się warsztat "Inspirujący lider", który poprowadzi Jakub Lewandowski, coach i trener z wieloletnim doświadczeniem, właściciel firmy Pasja GDT. W wystąpieniu tym będzie przywoływana postać niedawno zmarłego ks. Jana Kaczkowskiego, jako osoby, która była niezwykle charyzmatycznym liderem, potrafiącym w sposób wręcz niebywały zainspirować ludzi z bardzo różnych środowisk do czynienia rzeczy dobrych. Przewidziana jest również projekcja fragmentu filmu o ks. Janie "Śmiertelne życie".

Gośćmi specjalnymi będą wiceprezes hospicjum Anna Jochim-Labuda i pracownicy hospicjum, którzy opowiedzą o tym, czym tak naprawdę jest hospicjum, o życiu codziennym w nim, o planach i nadziejach na przyszłość. Całe spotkanie moderować będzie, znana prezenterka ze stacji TVN Turbo Aleksandra Kutz, artystka oddana sercem hospicjum i ks. Janowi, która sama, w jego hospicjum pożegnała swojego przyjaciela, znanego reżysera i operatora Jacka Szymczaka.
Podczas spotkania będą zbierane dobrowolne datki na rzecz hospicjum oraz prowadzona będzie sprzedaż książek ks. Jana Kaczkowskiego, z której dochód również przekazany zostanie na potrzeby hospicjum.

Program spotkania:


• Uroczyste otwarcie, przywitanie gości i uczestników
• Warsztat „Inspirujący lider”
• Specjalni goście wiceprezes Anna Jochim-Labuda i pracownicy hospicjum
• Dyskusja
• Podsumowanie spotkania

Spotkanie to ma charakter otwarty, jest bezpłatne i każdy może wziąć w nim udział. Serdecznie zapraszamy zarówno tych którym sercu bliska jest postać ks. Jana Kaczkowskiego i idea wspierania hospicjum, które stworzył, jak i tych, którzy o hospicjum jeszcze nigdy nie słyszeli. Mamy nadzieje, że będzie to spotkanie, które przyniesie ogromną satysfakcję uczestnikom i jednocześnie pomoże we wsparciu bardzo szczytnego celu.

Spotkanie odbędzie się 21 kwietnia 2016r o godz. 16.00 w siedzibie Szkoły Wyższej Ateneum w Gdańsku, przy ul. 3 Maja 25A, w sali 101 na pierwszym piętrze.

źródło: notatka prasowa

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.