Facebook Google+ Twitter

"Akcja kibic". Stadion Polonii Warszawa rodzinny i bezpieczny

W piątkowy wieczór w ramach reaktywowanej "Akcji kibic" przy Konwiktorskiej 6 na dwóch sektorach trybuny głównej zasiadło 1140 młodych entuzjastów piłki nożnej.

Rozdawanie autografów przez piłkarzy Polonii Warszawa podczas "Akcji kibic". Na zdjęciu Łukasz Trałka / Fot. Zbigniew Luchciński / ksppolonia.plAkcja była adresowana głównie do zorganizowanych grup najmłodszej młodzieży z placówek oświatowych i społecznych. Przeszła najśmielsze oczekiwania. Jej koordynator Tomasz Koślacz nie spodziewał się tak ogromnego odzewu. W najlepszym wypadku oczekiwał przybycia góra 400 - 500 młodych kibiców.

Dzieci przybyłe na obiekt Polonii na warszawskim Nowym Mieście zasiadły na trybunach A2 i A3. Najmłodsi kibice z plakatami i klubowymi gadżetami. / Fot. Zbigniew Luchciński / ksppolonia.plOprócz możliwości obejrzenia meczu dwóch utalentowanych zespołów Ekstaklasy czekały na nich przeróżne niespodzianki. Były to m.in. plakaty z całą kadrą Polonii Warszawa oraz pomeczowe spotkanie z piłkarzami (Łukaszem Trałką, Jakubem Tosikiem, Tomaszem Brzyskim oraz Radosławem Majdanem). Dodatkowo, wylosowane osoby miały szansę w przerwie zmagań wziąć udział w konkursie rzutów karnych. Pobyt na stadionie Radosław Majdan rozdający autografy "podczas Akcji kibic" / Fot. Zbigniew Luchciński / ksppolonia.plumilała maskotka Polonii - Jaguarzyca Beata.

Ku zaskoczeniu, nie tylko organizatora, udało się wypełnić nieomal całą prawą stronę trybuny głównej. Dzieci świetnie spędziły czas, wychodząc zza monitora domowego komputera. Miejmy nadzieję, że to wydarzenie stało się impulsem do rozpoczęcia piłkarskiej przygody dla wielu z nich.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Warszawski eskpert "Muarnów" to był skrót myślowy. Wiadomo gdzie jest Bonifraterska i Konwiktorska. Radapuchaczy.net na filmik nie dostałem pozwolenia od Kostka na wrzucenie. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
radapuchaczy.net
  • radapuchaczy.net
  • 12.04.2011 23:18

Bardzo fajnie ! Frekwencja na prawdę zaskoczyła osoby odpowiedzialne za tę Akcję !

Filmik z Akcji Kibic :
http://www.youtube.com/watch?v=OOb6DnHklwc

Zdjęcia:
http://www.ksppolonia.pl/web/index.php?typ=galeria&id=296

PS: Do administratora. Na ksppolonia.pl jest bank zdjęć specjalnie dla mediów z którego można korzystać !

Komentarz został ukrytyrozwiń
warszawski eKSPert
  • warszawski eKSPert
  • 12.04.2011 21:35

A od kiedy Konwiktorska przesunęła się z Nowego Miasta na Muranów?! To jakaś sensacja dla varsavianistów :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.