Facebook Google+ Twitter

Akcja "Kierowcy solidarni z misjonarzami"

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-07-19 17:17

Jeden grosz za jeden kilometr - pod takim hasłem misjonarze proszą wiernych o złożenie daru na rzecz misyjnych środków transportu.

Ksiądz Jerzy Kraśnicki z MIVA Polska powiedział, że w ciągu 9 lat, dzięki ofiarności Polaków udało się zakupić blisko 300 pojazdów dla misjonarzy działających w 50 krajach świata.

Ksiądz Jerzy Garda korzysta z jednego z wozów zakupionych przez MIVA Polska. Powiedział, że ten pojazd nie raz już ratował życie mieszkańców Republiki Południowej Afryki.

Misjonarze ciągle potrzebują kolejnych pojazdów. Ksiądz Jerzy Kraśnicki powiedział, że w tym roku MIVA Polska spróbuje zakupić co najmniej 25 maszyn. Głównie chodzi o samochody terenowe, ale potrzebne są też motocykle, łódź oraz awionetka.

Ofiary na pojazdy misjonarzy można składać w każdej parafii, zaznaczając na kopercie, że jest to ofiara na MIVA Polska. Można również przelać środki bezpośrednio na konto bankowe. Numer konta oraz szczegółowe informacje dotyczące pomocy misjonarzom można znaleźć na stronie www.miva.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.