Facebook Google+ Twitter

Akcja KolorujeMY - od piłki nożnej do pomocy dzieciom

Kolejna akcja charytatywna polskich kibiców, którzy we współpracy z piłkarzami, firmami i grupami remontowymi odnowili domy dziecka. A wszystko po to, aby na twarzach dzieci pojawił się uśmiech.

 / Fot. screenOkazuje się, że nie brakuje osób o dobrych w wrażliwych sercach, którzy poświęcają swój czas dla innych łącząc pożyteczne z zabawą. Akcja KolorujeMY polegała na wyremontowaniu 7 domów dziecka: w Gdańsku, Jastrowie, Kutnie, Częstochowie, Gorzowie, Białymstoku i Katowicach. Organizatorem akcji jest Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców. To właśnie sympatycy głośnego dopingu sportowego byli animatorami tej niezwykłej akcji. Do ich zadań należała także reklama i pozyskanie patronatu PZPN-u. Kibice nagrali też specjalne spoty z własnymi piosenkami zachęcającymi do wzięcia udziału w akcji. Firmy budowlane przekazały materiały potrzebne do odnowienia wnętrz.

Wszystkie prace kibiców i sportowców odbyły się pod okiem specjalistów z firm remontowo-budowlanych. Po ich zakończeniu efekty ocenili eksperci budowlani z firmy Tytan, którzy wybrali najlepsze prace, a następnie drużyny rozegrały piłkarski turniej o Puchar TYTAN Ligi KolorujeMY w ubiegły piątek. Jednak, to nie puchar był najważniejszy ale uśmiech na twarzach dzieci. Pomimo oficjalnej finalizacji akcji nadal można ją wspierać na oficjalnej stronie, czy na portalach społecznościowych.

Weź te farby, pędzel, pokolorujmy przestrzeń, szarość w barwy, pozamieniajmy wreszcie, może dzięki temu będą się uśmiechali częściej” – tak brzmią słowa jednej z piosenek, którą specjalnie na tę okoliczność nagrali kibice z Poznania.

Niesamowita akcja niestety powoli dobiegła końca, ale kibice zapowiedzieli już drugą edycję. Chcą dalej pomagać tym, którzy nie mają szczęśliwego dzieciństwa, zostali opuszczeni lub osieroceni przez najbliższych.

Teraz kibice mają nowy cel – chcą pokolorować stadiony, aby ocieplić nieco swój wizerunek, który nieustanie jest / Fot. screen zaburzany przez media.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Chorzowie a nie Gorzowie ,

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.