Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

31123 miejsce

Akcja obywateli: "Koniec PZPN"

Ponad 14 tysięcy osób poparło od 11 września br. akcję "Koniec Polskiego Związku Piłki Nożnej".

Rafał Fraś z Krakowa wraz z swoimi kolegami Rafałem Kaletą i Marcinem Matusiakiem na co dzień prowadzą własną firmę. Po tragicznych dla kibiców polskich meczach reprezentacji z Irlandią Północną oraz Słowenią postanowili założyć witrynę internetową Koniecpzpn.pl.

Dlaczego Koniecpzpn.pl?
- Szukając winnych tej sytuacji, mniejszą wagę przywiązywalibyśmy do osoby trenera, gdyż jest to dobry specjalista w swojej dziedzinie. Postanowiliśmy przeanalizować nie tylko mecze reprezentacji Polski, ale także drużyn krajowych w europejskich pucharach. Nietrudno zauważyć, że od kilkunastu lat ich futbolowa podróż kończy się na kwalifikacjach. Mówiąc jeszcze jaśniej: nie osiągają w zasadzie niczego - relacjonuje Wiadomosciom24.pl Rafał Fraś.

Co chcecie osiągnąć?
- Fakt założenia serwisu stanowi wyraz naszego niezadowolenia w związku z poczynaniami Polskiego Związku Piłki Nożnej, który swoimi działaniami udowadnia, że zależy mu wyłącznie na zwiększeniu rozmiarów portfeli działaczy związku. Chcemy pokazać poprzez naszą działalność, na razie internetową, jak wielkie grono osób ma już dość tej, coraz mniej zresztą ukrywanej przez PZPN, bierności.

Chcemy wystosować list otwarty do władz związku, aby – jeśli pozostała im choć resztka honoru - podali się do dymisji i pozwolili działać młodym i pełnym perspektyw managerom z doświadczeniem biznesowym, którzy potrafiliby poruszyć polską piłką u jej podstaw - nie tylko pod względem marketingowym, kontraktowym, lecz także szkoleniowym. Mamy nadzieję, że i rząd w końcu zainterweniuje, a posłowie przestaną bać się o własne stołki i poparcie społeczne i podejmą stanowcze decyzje w sytuacji, gdyby żadne społeczne środki działania nie zdały egzaminu - mówi Fraś.

Jak się dowiedziałem, do akcji przyłączyło się już 14 050 osób, a jak zapowiada Fraś - ich liczba wciąż rośnie. - Tylko wspólnie możemy cokolwiek zdziałać, więc zapraszamy każdego do zapisania się i poparcia naszej akcji: "Koniec PZPN"! - dodaje.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Nie lubię dyletantów z PZPN i popieram akcję, chociaż jest to o 10 lat za późno.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Popieram : ) http://www.sport.pl/video/12,98305,7054785,w_starciu_z_PZPN_Monika_Olejnik_nie_jest_bez_szans.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trzy dni temu poparłem akcję ;D. Precz z "Leśnymi Dziadkami" :P. 5+.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Popieram akcję koniec pzpn !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja z kolei zamierzam zgłosić swoją kandydaturę na trenera reprezentacji, coby naszą piłkę ratować.
Wysłano już ponad 100 aplikacji, więc także się pokuszę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.