Facebook Google+ Twitter

Akcja "Orzeł może" na Krakowskim Przedmieściu [ZDJĘCIA]

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2013-05-02 22:57

- Polska to także jest rzecz nas wszystkich, to jest nasze marzenie i każdy może, a nawet powinien cieszyć się z ojczyzny, cieszyć się z symboli narodowych: z polskiej flagi i z polskiego orła, tak jak mu w sercu gra -powiedział Komorowski.

1 z 9 Następne zdjęcie
Zdjęcie: 2 maja, w Dniu Flagi ruszyła akcja "Orzeł może". Jej celem jest zachęcenie Polaków do radosnego obchodzenia świąt narodowych.  Fot. Ewa Krzysiak
2 maja, w Dniu Flagi ruszyła akcja "Orzeł może". Jej celem jest zachęcenie Polaków do radosnego obchodzenia świąt narodowych. Fot. Ewa Krzysiak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

Niestety ludzie jeszcze mało wywieszają flagę w święta... Patriotyzm siadł i może coś jeszcze decyduje.
Ewo, w tej galerii najbardziej podobał mi się podpis pod zdjęciem - hasło... "... dziób do góry!". Może od tego powinniśmy zacząć, aby spopularyzować święto flagi?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ten prezydent naprawdę nie musi się jakoś specjalnie starać o swoją popularność. Wprawdzie zajadli zwolennicy prezesa mają mu wiecznie coś za złe, ale przeciętny zwyczajny człowiek na ogół jest pod wrażeniem jego odwagi i bezpretensjonalnego stylu. :) Nawet tacy co głosowali tylko przeciw J.K.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pisanie ,że Prezydent dba o statystyki popularności jest złośliwe i nieprawdziwe .
Nie musi , ogromny elektorat byłego prezydenta obdarzył nowego zaufaniem .

Komentarz został ukrytyrozwiń

I jeszcze wypowiedź - tym razem prof. Nałęcza - "Gdy organizatorzy akcji zwrócili się do prezydenta, ten mógł powiedzieć "nie mój cyrk, nie mój orzeł" i się nie zgodzić albo "mógł się uśmiechnąć" i przyjąć zaproszenie. - Ja myślę, że do ludzi wyszedł nie tylko prezydent Komorowski, ale szczęśliwy dziadek Komorowski"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie zapominajmy ...czekoladowy ptak , gadżety były dla - D Z I E C I -!

Komentarz został ukrytyrozwiń

"To nie sztuka prażyć się w tradycyjnym patriotyzmie starszego i średniego pokolenia, ale chodzi o to, żeby młodzi Polacy przeżywali w taki sposób, jak oni potrzebują i potrafią obchodzić, rocznice narodowe. Stąd potrzeba większej radości " - powiedział prezydent broniąc akcji "Orzeł może".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fałszywe to słowa w ustach człowieka który znieważał Majestat Urzędu Prezydenta Rzeczypospolitej podczas prezydentury śp. Lecha Kaczyńskiego

Komentarz został ukrytyrozwiń

Odpowiedź na krytykę jest jedna .....bo się udało !!!
I jest to Prezydent Komorowski .

Komentarz został ukrytyrozwiń

dobrze, ze znalazła się w wiadomościach ta relacja, ale skłaniam się do opinii, że impreza miała co nieco buraczany charakter, czyli dziwne, że prezydent obniża poprzeczkę narodowi zamiast ją podwyższać - po prostu dba o statystyki popularności a nie o to żeby trzymać pewien poziom.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wystarczy wejść ja profil trójki by zobaczyć dominujący kolor różowy, różowe baloniki, różowe flagi, różowe stroje różowe święto...przepraszam, zapędziłem się

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.