Facebook Google+ Twitter

Akcja „Polska Biega” w Kołczygłowach

Sobotnie popołudnie 2 maja w Kołczygłowach można było spędzić aktywnie, uczestnicząc w akcji ”Cała Polska Biega. W tej gminie edycja ta odbyła się po raz drugi.

Uczestnicy biegu na trasie / Fot. E. DolnaOrganizatorem akcji „Polska Biega” był Gminy Ośrodek Kultury w Kołczygłowach. Impreza ta w Kołczygłowach odbyła się już po raz drugi, gdyż debiut nastąpił w ubiegłym roku. W porównaniu z ubiegłym rokiem została o wiele lepiej zorganizowana, zadbano o jej sprawny przebieg oraz uczestników, których niestety było znacznie mniej niż rok temu.
Wspólna rozgrzewka zawodników przed startem / Fot. Archiwum GOK Kołczygłowy
Cała impreza rozpoczęła się o godzinie 16 wspólną rozgrzewką na płycie głównej boiska "GKS". Następnie zawodnicy przeszli na linie startu. Pomimo tego, iż impreza odbywała się w sprzyjających warunkach pogodowych, na linii startu biegu na dystansie 3 km stanęło zaledwie ok. 60 zawodników. Wśród nich byli dorośli oraz młodzież szkolna.Trasa biegu wiodła pięknymi zakątkami gminy Kołczygłowy, głównie terenami leśnymi. Na mecie na każdego zawodnika czekał gadżet i dyplom za ukończenie biegu oraz kiełbaska z grilla.
Gażety dla uczestników akcji / Fot. Archiwum GOK Kołygłowy
Uczestnicy akcji zjednoczyli się w celu promocji zdrowego i aktywnego stylu życia. Pokazali biernym mieszkańcom gminy, że można uprawiać sport w każdym wieku. Wystarczą tylko chcieć

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.