Facebook Google+ Twitter

Akcja poszukiwania chłopca będzie wznowiona

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-11-12 07:06

Rano akcja ma być wznowiona z udziałem nurków. Jest podejrzenie, że dziecko wpadło do rzeki. Chłopiec był ostatni raz widziany w południe, gdy bawił się z psem koło lasu w pobliżu domu.

W akcji poszukiwawczej 2-letniego Szymona Radziszewskiego brali udział policjanci, strażacy, członkowie Koła Łowieckiego i sąsiedzi. Niektórzy ochotnicy, którzy o zaginięciu dziecka dowiedzieli się z radia, przyjechali do wsi Wojtkowice Dady z odległości nawet kilkunastu kilometrów. Społecznie włączyli się do akcji. Używano śmigłowca z kamerą termowizyjną i psa tropiącego.

Pies, z którym wyszło dziecko, to mieszaniec o jasnym futrze, średniej wielkości. Po kilku godzinach od zniknięcia chłopca zwierzę wróciło, ale - prawdopodobnie spłoszone - uciekło znowu. Szymon ubrany był w granatowo-szarą kurtkę, zapinaną na metalowe guziki, granatowe spodnie dresowe z białymi pasami na bokach, szare buty zapinane na rzepy i granatowo-szarą bawełnianą czapkę. Policja prosi o kontakt każdego, kto coś wie o losie chłopca.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.