Facebook Google+ Twitter

Akcja „Poznań za pół ceny” na półmetku. Co mówią o niej turyści?

Po raz czwarty w stolicy Wielkopolski odbywa się akcja „Poznań za pół ceny”, podczas której turyści i mieszkańcy miasta mogą korzystać z atrakcji dostępnych dla nich o połowę taniej niż zazwyczaj. Co o akcji sądzą turyści?

"Akcja to znakomity pomysł"


Ratusz w Poznaniu / Fot. Dominik Rutkowski/archiwumDo tegorocznej akcji przyłączyła się rekordowa liczba partnerów. W efekcie tego za pół ceny można skorzystać z usług hoteli, restauracji, muzeów, poznańskiego ogrodu zoologicznego, palmiarni. W mijający weekend po poznaniu za darmo oprowadzą nas również przewodnicy, którzy pokażą najciekawsze miejsca w Poznaniu. - Naprawdę jest to bardzo dobry pomysł. Każde większe miasto powinno wzorować na Poznaniu - mówi Pani Katarzyna, która przyjechała pozwiedzać Poznań aż ze Śląska. - Jest to piękne miasto i mam nadzieję, że jeszcze nie raz tu wrócę - kończy.

Byli również zagraniczni turyści, którzy podziwiali poznański Stary Rynek. -Poznań to przepiękne miasto, a akcja to świetny pomysł. Przyjechaliśmy zwiedzać Polskę, a Poznań to nasz ostatni przystanek. To chyba najładniejsze miejsce jakie tu zobaczyliśmy - mówiła grupka turystów z Wielkiej Brytanii.

Poznań przeprasza pozostałe miasta …


Grupa „Poznań, I love you” tworzy krótkie filmiki przedstawiające w interesujący sposób miasto Poznań. Podczas akcji promocyjnej „Poznań za pół ceny” w internecie pojawił się film, w którym Poznań przeprasza pozostałe miasta za brak turystów. Puste ulice Warszawy, Wrocławia i Gdańska właśnie takie obrazki można zobaczyć na tym filmie. Koszt produkcji obrazu pokryło Biuro Promocji Miasta. Niebawem będziemy mogli zobaczyć filmik pokazujący przebieg akcji „Poznań za pół ceny” i atrakcje, które czekały na mieszkańców i turystów.


W hotelach urwanie głowy


 / Fot. materiały promocyjne/ Miasto PoznańAkcja „Poznań za pół ceny” z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem. Nic w tym dziwnego, bowiem za nocleg w Poznaniu podczas trwania akcji płacimy o wiele mniej niż w pozostałych dniach. - Akcja cieszy się dużym powodzeniem, w związku z czym nie mamy nawet czasu na udzielenie bardziej wyczerpującej odpowiedzi - mówi Barbara Kamińska z hotelu Platinum Palace Residence, który jest partnerem akcji.

Jeszcze tylko jutro można skorzystać z atrakcji przygotowanych przez organizatorów i partnerów akcji „Poznań za pół ceny”. Termin kolejnej tego typu akcji nie jest znany, ale możemy być prawie pewni, że niebawem odbędzie się jej kolejna edycja.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

maja
  • maja
  • 06.06.2011 09:11

@Jan: Byłeś kiedyś w Poznaniu? Stałeś tu w korku? Które z polskich miast ma mniejsze korki od naszych? Poza tym akcja jest w weekend, kiedy parkowanie zawsze i wszędzie jest darmowe, więc o jakich astronomicznych kwotach mówisz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

po raz kolejny Poznań udowadnia, że jest miastem know-how

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan
  • Jan
  • 05.06.2011 10:26

jakby do tego miasta dało się jeszcze sensownie dojechać, po nim poruszać i zaparkować za mniej astronomiczne kwoty to może, poza tym odradzam: w Polsce jest wiele pięknych, a mniej rozreklamowanych miast, a w Poznaniu jeden wielki korek i miasto mało przyjazne dla ludzi: te Zoo raczej mało sensowne...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Wielebor
  • Wielebor
  • 05.06.2011 09:38

Świetna akcja :) aby coraz więcej miejsc się przyłączało :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Filmik rewelacja! Poznań moje miasto :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.