Facebook Google+ Twitter

Akcja przeciw internetowym złodziejom płatnej telewizji

Policja w całym kraju przeprowadziła akcję przeciw osobom nielegalnie udostępniającym przez internet płatną telewizję. Zatrzymano 42 osoby, zabezpieczono 54 komputery i 56 dekoderów telewizyjnych - informuje policja.

Policjanci z 16 województw pod nadzorem  Wydziału do spraw walki z przestępstwami gospodarczymi Biura Kryminalnego KGP w Warszawie przeprowadzili olbrzymią akcję przeciwko osobom nielegalnie udostępniającym przez Internet płatne kanały telewizji. Proceder ten to zupełnie nowe zjawisko zwane "sharingiem". Rozpracowali  je policjanci z Wydziału do spraw przestępstw gospodarczych w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Sharing jest związany z pirackim odbiorem przez Internet płatnych telewizji nadawanych przez platformy cyfrowe bez konieczności łamania systemu i jego zabezpieczeń. Polega na rozdzieleniu jednej karty na kilku czy kilkudziesięciu użytkowników. To skomplikowana technologicznie forma kradzieży sygnału telewizyjnego - czytamy w komunikacie Komendy Głównej Policji.

 


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.